Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам SHARP AM-400 /принтер, скенер и копир/, имам и инсталационен диск към него, но ми е трудно да инсталирам софтуера на лаптоп с операционна система Windows 7. Проблемът, се оказва, че е в липсващ драйвер, който не мога да намеря. Най-странното е, че имам още един лаптоп, който е със същия Windows, а при него нямах проблеми с инсталацията. Доста се разрових в интернет, където и да гледам, пише, че за този модел устройство на SHARP, драйвери за Windows 7, няма ..., но се надявах вие да ми кажете нещо друго. :) Ако някой може да помогне, моля.

Предварително благодаря за отговорите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте!

Имам SHARP AM-400 /принтер, скенер и копир/, имам и инсталационен диск към него, но ми е трудно да инсталирам софтуера на лаптоп с операционна система Windows 7. Проблемът, се оказва, че е в липсващ драйвер, който не мога да намеря. Най-странното е, че имам още един лаптоп, който е със същия Windows, а при него нямах проблеми с инсталацията. Доста се разрових в интернет, където и да гледам, пише, че за този модел устройство на SHARP, драйвери за Windows 7, няма ..., но се надявах вие да ми кажете нещо друго. :) Ако някой може да помогне, моля.

Предварително благодаря за отговорите :)

Опитайте да изтеглите от тук: http://www.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=770079

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отговорили. Оправих нещата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.