Премини към съдържанието
cenata

поредния залят (почерпен) лаптоп

Препоръчан отговор

Лаптопа е Acer Aspire 5750G нещастието се случи преди 5 дни (т.е. събота ) понеже не знаех че трябва бързо да го изключа той постоя включен около 10 мин. Когато го залях смея да твърдя не бе много веднага го обърнах да се изцеди и до колкото можах го изсуших със салфетка (това се случва в 10 минутния интервал) после искочи любимия син екран и се рестартира и аз го изключих . Оставих го така до днес (четвъртак 5ти ден) нямах намерение да го включвам но скуката надделя и го включих и той тръгна учудващо за мен . Поработи около час и половина и прицених че е по добре да го изключа. Промените които забелязах бяха : трудно доловими наклонени чиртички от ляво на екрана и то на много малко място , включи се и зареди по бавно от обикновеното , натоварих го леко с топ елевен във феисбук ако въобще може да се нарече натоварване това... забелязах че малко по - бавно отваря новите прозорчета в играта , пуснах км плеар да пробвам с филм първо преобладаваше зеления цвят изключих и включих отново и всичко бе наред , клавиатурата е добре само space (голямото копче) като натисках се усещаше че лепне но освен това бе добре не се бавеше до връщане в обичайна позиция. Чудя се дали съм извадил късмет или тепърва ще се покажат големите проблеми? (тези 5 дни компа престоя с батерия). Това е което забелязах все още мисля да го занеса в сервиз но засега не съм намерил добър такъв тук (живея в Германия) и най вероятно ще го пратя по приятелка на сестра ми в България. Дали можете да ми кажете добър такъв във София естествено да не са некви никадърници пък и да ми одерат кожата.пс има ли нищо което бих могъл сам да направя и да го върна към придишната му работа например, иначе лаптопа е на окало 6000 часа или иначе година и половина

Редактирано от cenata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.