Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Krasimir Bojkov

Здравей те имам проблем с Памет за Настолен Комп.

Препоръчан отговор

Дъното ми е ASRock P67 Extreme 4 s.1155 Процесор I5 2500K (4GHz) 
 въпросната памет е Patriot Viper Extreme Series DDR3 2000Mhz.   3x2GB Триканален
 но ползвам 2x2GB 1866MHz. защото  като поставя Третата планка по някога ми дава Син Екран(краш)
Знам че е Триканален и предполагам че е от това Целия Проблем .

ще можели да си я     направя да не ми крашва
сега сам  Без 

Ако има меракли за него го заменям за 2х4GB 1600+

грешен раздел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвате различни модели рам памет която не е за това дъно, но може и да използвате 2000мхз ддр3 платки като автоматично дъното ви работи на ниската 1866. Отдолу ще видите платки който поддържа дъното

Вид          Честота    Размер              Модел                                                  Модул                                  

DDR3         1866          8GB                   Corsair                                CMT32GX3M4X1866C9            

DDR3         1866          4GB                  A-DATA                               AX3U1866GC4G9B-DG2            

DDR3         1866          4GB                  G.Skill                                  F3-14900CL9Q-16GBXL  

DDR3         1866          4GB                  G.Skill                                  F3-14900CL9D-8GBSR            

DDR3         1866          2GB                  A-DATA                               AX3U1866GC2G9B-DG2            

DDR3         1866          1GB                  Kingston                              KHX1866C9D3T1K3/3GX

вкл може да разгледате и другите честоти и марки платки за това дъно. Тук

До колкото прочетох из гугъл дъното ви държи до 32гб максимална системна памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.