Премини към съдържанието
mude

Гледане на филм на philips 32pfl3007h

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже за първи път ще искам да гледам филм на ТВ-то Philips 32pfl3007h  , чрез  USB фалшка 2гб и си изтеглих The.Hobbit.An.Unexpected.Journey.2012.BRRip.XviD.AC3-MAGNAT можете да го видите в ар...а    , но  нещо самото видео(действията  някак си върви бавно и  звука и видето се разминават и въпроса ми е, дали е  от фалшката или от версията на филма, че да  знам дали  да търся 8ГБ флашка и да кача примерно да сложа  с  720p. Предполагам, че е от  версия и трябва слагам  720p с по-голяма флашка. Също нешо, което забелязах, че субтитрите за тази версия на филма вместо да ми излизат така Скъпи ми Фродо. ми ги изкарава <i>Скъпи ми Фродо,</i>   т.е  с тези  знаци и е малко гадно и дали предполагате от какво може да е това  пак. Благодаря предварително на хората откликнали  на темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, пак добре, че въобще ти излизат правилно субтитрите, защото иначе хората трябваше да сменят кодирането когато си слагаха субтитри.

А впрочем по проблема - тествай с друг филм.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де,филма си има и разширена версия.Защо да не видиш 15 минути повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.