Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mude

Гледане на филм на philips 32pfl3007h

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже за първи път ще искам да гледам филм на ТВ-то Philips 32pfl3007h  , чрез  USB фалшка 2гб и си изтеглих The.Hobbit.An.Unexpected.Journey.2012.BRRip.XviD.AC3-MAGNAT можете да го видите в ар...а    , но  нещо самото видео(действията  някак си върви бавно и  звука и видето се разминават и въпроса ми е, дали е  от фалшката или от версията на филма, че да  знам дали  да търся 8ГБ флашка и да кача примерно да сложа  с  720p. Предполагам, че е от  версия и трябва слагам  720p с по-голяма флашка. Също нешо, което забелязах, че субтитрите за тази версия на филма вместо да ми излизат така Скъпи ми Фродо. ми ги изкарава <i>Скъпи ми Фродо,</i>   т.е  с тези  знаци и е малко гадно и дали предполагате от какво може да е това  пак. Благодаря предварително на хората откликнали  на темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, пак добре, че въобще ти излизат правилно субтитрите, защото иначе хората трябваше да сменят кодирането когато си слагаха субтитри.

А впрочем по проблема - тествай с друг филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй де,филма си има и разширена версия.Защо да не видиш 15 минути повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.