Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
danchobg

Избор на евтина клавиатура.

Препоръчан отговор

Здравейте, сегашната ми се разпада и се колебая м/у тези две клавиатури.

SHARKOON Skillerhttp://nikem-bg.net/computer-components/SHARKOON-SKILLER-GAMING-USB/description.html

и 

A4TECH G800V

http://sky.bg/Details.aspx?ID=20274

или има нещо по-добро за около 35 лева ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва? G800V в началото е малко неудобна, докато се свикне с нея, понеже са й по-твърди клавишите, иначе е много здрава. Дори във вода да се накисне, пак ще работи. А тая Skiller много плоска и лъскава, съответно ми идва на ум, че май ще се плъзгат пръстите, макар и китката. Е, по-красива е от G800V, но това ми е мнението. Мисля, че това са вариантите около тези пари, ако става въпрос за игри, разбира се.Поздрави и успех! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва? G800V в началото е малко неудобна, докато се свикне с нея, понеже са й по-твърди клавишите, иначе е много здрава. Дори във вода да се накисне, пак ще работи. А тая Skiller много плоска и лъскава, съответно ми идва на ум, че май ще се плъзгат пръстите, макар и китката. Е, по-красива е от G800V, но това ми е мнението. Мисля, че това са вариантите около тези пари, ако става въпрос за игри, разбира се.Поздрави и успех! 

Да, за игри ще се ползва. Skiller e по-евтина и има чудесни ревюта за нея (както и за тази x7), копчетата са матови и има и гумени за смяна. Обаче х7 е на 1000Hz, а за другата нищо не пише. Основно като гледам х7 ми харесва малко повече, въпреки цената. Мисля да я поръчвам, някой да има друго мнение по темата ?

Редактирано от danchobg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел има X7 играл съм на нея и е доста хубава и здрава наистина.Трябва да поиграеш малко да и свикнеш. Играл съм и на другата лично на мен не ми е удобна и като я ударих хвъркана няколко бутони. Така че ти препоръчвам X7.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също ти препоръчвам втората. Вече доста време съм с нея и съм много доволен. Много е здрава, като имаш предвид, че е яла много бой! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също ти препоръчвам втората. Вече доста време съм с нея и съм много доволен. Много е здрава, като имаш предвид, че е яла много бой! :)

Аз точно заради това сменям тази :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е. Доволен съм от нея и особено от програмируемите бутони. Благодаря ви за помоща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.