Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Интересува ме как да напиша по-дълга глава, когато пиша книга. Ето пример:

Пиша си аз една глава и изведнъж решавам, че трябва да свълши и да почне друга. Да ама главата става толкова малка, че просто не знам как ще стане някаква книга.

Имате ли някаква идея? :wink12:

Редактирано от epicwolfdeath (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книги понякога се пишат на един дъх, друг път с години.  За да спазваш някаква структура на книгата, трябва много добре да си съставил план на това,за което искаш да пишеш. Сюжетна линя , герои-персонажи, топография на мястото и хиляди други дребни елементи. Когато си съставиш план ще видиш, че нещата ще се наредят, ако имаш идеи и желание. Успех в начинанито!

Редактирано от WSupply (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То само с ядене не става, трябва и акъл.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересува ме как да напиша по-дълга глава, когато пиша книга. Ето пример:

Пиша си аз една глава и изведнъж решавам, че трябва да свълши и да почне друга. Да ама главата става толкова малка, че просто не знам как ще стане някаква книга.

Имате ли някаква идея? :wink12:

Според мен е важно съдържанието, не големината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали емпатията има възраст? След колко години спираш да усещаш света около себе си?

Съвети за писане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тъкмо се включвам във форума, разглеждах и открих тази тема, затова исках да ви пиша за курса по творческо писане, който организираме тази пролет, би бил полезен за всички, които имат желание да изразяват идеите си чрез писане. Ето тук има повече информация, питайте, ако ви заинтригува, ще се радвам да отговоря на всички въпроси :) http://modernculture.info/news_bg.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.