Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Проблема е че е настроена по време на игра да ми показва състоянието на видеокартата.Но на новите не го показва, Бателфилд 4,Call of duty ghosts.А всички по стари игри си го изписва всичко което съм тествал.От каде можи да е проблема ? Не поддържа ли даерекс 11 програмата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво състояние не показва на видеокартата? Да не става въпрос за отброяването на кадрите? Ако е така и при мен има такъв проблем. Явно Afterburner въобще не отчита самата игра. Другата, ghosts не съм я пробвал. Сменяйте версията на Afterburner, драйверите на видеокартата, но смятам, че това няма да помогне особено. Друг вариант е нещо да не е наред с Crack на играта. Принципно е логично, все пак играта е сравнително ново излязла. Има писани теми по проблема, поразгледайте из Интернет. Ако намерите някакъв Fix, може да споделите и с нас. Поздрави и успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах всичко и нищо не става.Не изписва и кадри и каквото съм настройл да по казва.

Разбрах къде е проблема,проблема е 64-битовите игри.Игрите 32-бита лиса няма проблеми.:)

Редактирано от tenekia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.