Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PorKi

Искам да инсталирам Линукс Убунту, но ми трябва помощ.

Препоръчан отговор

Искам да премахна всичко в Диск "C" където ми е Уиндоуса, на негово място да е Линукса (Убунту) и да запазя всичко в "D", където са ми важните файлове, документи и т.н..

Записах, вече на ДВД диск последната 32 битова версия на Linux Ubuntu Desctop 13.10

Трябва ми някой хубав и подробен урок, ще съм много доволен на видео урок. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да премахна всичко в Диск "C" където ми е Уиндоуса, на негово място да е Линукса (Убунту) и да запазя всичко в "D", където са ми важните файлове, документи и т.н..

Записах, вече на ДВД диск последната 32 битова версия на Linux Ubuntu Desctop 13.10

Трябва ми някой хубав и подробен урок, ще съм много доволен на видео урок. :)

http://nau4i.me/jupgrade/index.php/2010-09-01-11-20-49/30-ubunu-first-steps - Заповядай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.