Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

В момента съм с този компютър. Използвам компютъра главно  за игри като WoW,DotA,CS и т.н (WoW ми е на минимални изисквания и бози когато се съберат повече хора на едно място) Инсталирах си Assassin's Creed 2 също на минимални изисквания но просто не може да се играе. А мисля че трябва да сменя захранването защото при по-голямо натоварване дава черен екран и изписва нещо Save Mode и трябва да рестартирам компютъра. Питах тук преди време и ми казаха че е от захранването.Моля препоръчайте ми по-добро захранване до 40лв. и също така видеокарта до 70-80лв. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Листопад - :eek:

Друг път не купувай готови конфигурации.И в Жар е скъпо.За тези пари свястно няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми за колко? Аз не искам да играя най-новите игри и т.н просто не искам да ми бози на игри от преди 5 години. Препоръчайте добро видео и захранване цена/качество

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 40 лв не можеш да вземеш никакво свястно захранване.Тук масово се поръчват на цена по около 100.И даже и те не са върха на сладоледа.

Колкото до картата,и тя няма да е нищо особено.поне 110 ще трябват за нея.

Моят съвет,вземете си сега читаво захранване,и събирайте пари за видеокарта.Даже може тази карта да е втора употреба,намират се такива с остатъчна гаранция.Прирастът в сравнение с вграденото видео ще е осезаем.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 160.00 лв. с ДДС
Нещо такова. Над бюджета, ама няма как. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването не ли мн малко W за тия пари?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването не ли мн малко W за тия пари?

Не. Захранването е качествено и няма да имаш проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето втори човек Ви предлага което аз ви предложих на ЛС по чата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hipro - E400W- BUL0 - PSU V2.2 ATX 400W (47.88 лв. с ДДС)

Hipro - E350W- BUL0 - PSU V2.2 ATX 350W (41.54 лв. с ДДС)

Не са върха но си заслужават парите и са малко по добри от останалите захранвания в този ценови клас.

PowerColor Play! HD5770 1GB DDR5 128bit PCI-E има и по изгодни предложения но трябва да "дебнеш" обявите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 70 лева видео:

ATI HD4870 1GB DDR5За тези пари и изискванията ви ги покрива :)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от udobenliedivana
      Здравейте, хора!
      Сглобих си чисто нова конфигурация наскоро и 1-2 седмици след това започна едно странно жужене откъм захранването и видеокартата. След дълго разучване вече съм сигурен, че става дума за "coil whine" на захранването, което е Cooler Master MasterWatt 550.
      Със сигурност ще изпратя захранването обратно, понеже е в гаранция.
      Въпросът ми е - някой имал ли е такъв проблем и зачитат ли го изобщо за "проблем" родните сервизи?

CPU: AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz
      Дъно: MSI A320M Gaming Pro
      GPU: Palit GeForce GTX 1050 2GB
      Памет: 8GB Kingston 2400MHz (2x4GB)
      Захранване: Cooler Master MasterWatt 550W
      Охлаждане: Cooler Master MasterLiquid ML120 и 4 вентилатора Cooler Master MasterFan Pro
      HDD: Seagate Barracuda 1TB
      SSD: NVMe Adata SX600 XPG 128GB

• от vlado123456789
      Здравейте!
      Не разбирам много от компютри затова искам да попитам тук за съвет, понеже от Dell явно ме отсвириха. Имам един компютър Dell OptiPlex 790 K1, 8 GB RAM с Win 10, но без видео. Искам да подкарам Adobe Premiere на него за видеомонтажи на 4К, но с вградената карта не може, насича яко и с проксита. Стигнах до извода че все пак ще трябва да налея малко пари в него за едно малко по-свястно видео. Но виждам че захранването му е 240W и е едно много специално тънко и дълго по дължината на цялата кутия. Вероятно няма да намеря такова по-мощно, а съм се спрял на GeForce GTX 1050 с надежда да я подкарам на моята щайга. Вие какво мислите, дали ще успея да я изгоря или дъното? Данните на компа според теста са: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz,  Total Physical Memory:    8.00 GB 4096 MB DDR3-SDRAM (1333 MHz); HDD Western Digital Model Number: WDC WD5000AAKX-00ERMA0; Intel(R) HD Graphics Vendor Name: Intel Corporation Interface: PCI Video Card Chip Type: Intel(R) HD Graphics Family Video Card Memory: 2.06 GB; Motherboard Manufacturer Dell Inc.Product 0D28YY  Chipset Intel PCH Q65; Standard SATA AHCI Controller Interface PCI; Intel(R) 6 Series/C200 Series Chipset Family USB Enhanced Host Controller - 1C2D; Network Card - Intel(R) 82579LM Gigabit Network Connection Vendor Name Intel Corporation Interface PCI; Sound Card - High Definition Audio Device
      Това са резултатите от теста на машината, дано съм улучил правилните моменти, а иначе за онези които разбират това са данните и: service tag 34K1D5J, service code: 06805867735. Писах за съвет в подръжката на Dell, но така и не получих съвет. Та според вас какво ще ме посъветвате? Да купувам ли картата? Чух че имало и такива с допълнителни пинове, които не ставали за моята машина. Захранването ще издържи ли на този хардуер, а и мисля да бочна още малко RAM. Ей това е част от дъното ми.

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от NGbg
      Здравейте на всички! 
      Както забелязвате цените на видеокартите се повишиха сериозно в сравнение с цените на миналата година по това време. Компютърът ми е доста слаб, но за сметка на това съм хъврлила доста пари по ремонти и т.н. Именно заради това съм решила да си купя части и да си сглобя чисто нов. Избрала съм си вече дъно, процесор, рам, захранване, хард диск, кутия и охлаждане, но... ВИДЕОКАРТА - НЕ! ( Само съм се ориентирала към GTX 1060 3gb ) Според вас предстои ли спад в цените на видеокартите и като цяло заслужава ли си да дам парите сега или след около година?
    • от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.