Премини към съдържанието
dinastician

Microsoft .NET Passport - Adobe

Препоръчан отговор

Здравейте,

Свалих ли една книга на Microsoft от /eMule/ в PDF формат. Инсталирал съм .Net Framework 1.1 /+final sp/ и .Net Framework 2.0.

При отваряне на PDF файла с Acrobat Reader 7.05 не се показва съдържанието му, защото не сам активирал книгата. Ясно е, че някои я е свалил аз я копирам, но при проверката на Microsoft .NET Passport, Adobe се осеща, че моя акаунт не е този с които е купена книгата.

//This document cannot be opened because its ownership has not been established on this computer.

//------------------------------------------------

Here's the problem and how to solve it:

You have tried to open an Digital Edition that was downloaded to another computer. You can open such a document on two computers only when you have activated Adobe Reader or Acrobat on both computers using the same Microsoft .NET Passport or Adobe ID.

Problem: Adobe Reader or Acrobat was activated using a .NET Passport or Adobe ID on this computer, but not on the computer to which the document was downloaded.

Solution: To open the document, you must reactivate the other computer using the same .NET Passport or Adobe ID you used to activate this computer. Follow the instructions below, and then reopen the document.

Here's how to reactivate Adobe Reader or Acrobat on the other computer using a .NET Passport or Adobe ID:

1. On the other computer, start Adobe Reader or Acrobat. From the File menu in Adobe Reader or the Advanced menu in Acrobat, choose Digital Editions > Authorize Devices. This will bring you to the Adobe DRM Activator Web site.

2. On the Sign In page, sign in using the same Microsoft .NET Passport or Adobe ID that you used to activate Adobe Reader or Acrobat on this computer. Note: If you have forgotten your Passport or Adobe ID password, both systems offer a password recovery option.

3. After you sign in, activate Adobe Reader or Acrobat by clicking the Activate button.

//------------------------------------------------

Advanced PDF Password Recovery v2.21 Pro ми дава ми това съобщение.

This document was created with 'eBook Exchange (EBX_HANDLER) 128-bit security v.4' encryption handler.

This Protection method is not supported.

Имаte ли друга идея?

Благодаря предварително.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали я наново, а защо не и в друг формат, chm например. Не виждам какво е общото с .Net Framework 1.1 и 2.0. Не ми е ясно защо ти изписва горното съобщение. Просто книгата м/би си е криптирана и ти трябва парола, а като нямаш, потърси друг рилииз. М/у другото, chm формата май е по-разпространен за подобен род издания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих книгата от eMule. Тя е в PDF формат и е единствена.

Въпросът ми беше дали няма начин за заобиколя проверката,

защото нямам паролата /тоест правилния .NET passport/.

А декриптиране на 128 бит пас. е немислима с моето ПЦ.

Поздрави.

П.С.: книгата се казва "Microsoft Visual C++ 6.0 MFC Programming",

някои ако се сеща от къде мога да я сваля, ще се радвам ако ми каже.

Без eMule.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно дали с друг софтуер за отваряне на PDF ще прави проверка. Пробва ли с някоя друга програма ? Например с FoxitPDF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз в мулето виждам поне 2 файла (PDF) със същото заглавие:

1. ed2k://|file|Microsoft.Visual.C++.6.0.MFC.Programming.pdf|12922360|49B294A72EB310A81582

E4E4EC57308|/

2. ed2k://|file|Microsoft%20Visual%20C++%206.0%20MFC%20Programming.pdf|12912649|3BDAFDD4E948628BA23C75012FB2D57F|/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.