Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Blue_Hulk

Избор на слушалки до 50-60 лв

Препоръчан отговор

Значи, имам няколко предпочитания:1- искам да са отворени понеже чух, че звучат по-натурално и са с по-богат звук2- слушам предимно песни като dance, pop, hip hop. r&b и др. жанрове на световно известни изпълнителиспрях се на няколко слушалки и искам вашето мнение за това кои слушалки от изброените са хубави 

Sennheiser HD201
Sennheiser HD202
Panasonic HTF600
Superlux HD681
Superlux HD668B

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD201 

Вадят слаб звук и са само 24 ома, което води до презумцията за усилвател! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HD201 

Отворени са нали? питам щото не съм много сигурен. Иначе чувам добри новини за този модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Отворени са нали? питам щото не съм много сигурен. Иначе чувам добри новини за този модел

По-добре прочети пост #3 и се замисли върху него. Ненапразно е написал човека! В слушалки, в които се слагат говорителчета от 10-25 ома нищо добро не се очаква. Те и парите ти не са много за добри слушалки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, имам няколко предпочитания:1- искам да са отворени понеже чух, че звучат по-натурално и са с по-богат звук2- слушам предимно песни като dance, pop, hip hop. r&b и др. жанрове на световно известни изпълнителиспрях се на няколко слушалки и искам вашето мнение за това кои слушалки от изброените са хубави 

Sennheiser HD201
Sennheiser HD202
Panasonic HTF600
Superlux HD681
Superlux HD668B

Superlux hd330 ако можеш да намериш отнякъде, от горните Superlux HD668B  и Panasonic HTF600 са по-добрият избор- които ти харесат повече на слух.

ПС. Панасоника не са отворевни. Зенхайзерите също.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора. Разберете най накрая че качествено направена и добре свиреща слушалка под 100 лв се намира изключително трудно.

Въпреки това аз се разрових леко из сайтовете и вижте на какво попаднах http://www.slushalki.net/shop/hi-fi-slushalki/hifi-slushalki/alesis-dmphones-detail

10 лв над бюджета и ви давам гаранция че ще бият тотално Сенхайзера и измислените Супер Луксове и тем подобните които се предлагат.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни pioneer M290 аз ги имам от една година и са много-добри :-) . Дълбок бас и силни вибрации а и средните и високите честоти са на високо ниво :-)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора. Разберете най накрая че качествено направена и добре свиреща слушалка под 100 лв се намира изключително трудно.

Въпреки това аз се разрових леко из сайтовете и вижте на какво попаднах http://www.slushalki.net/shop/hi-fi-slushalki/hifi-slushalki/alesis-dmphones-detail

10 лв над бюджета и ви давам гаранция че ще бият тотално Сенхайзера и измислените Супер Луксове и тем подобните които се предлагат.

И по кое прецени, че бие другите модели ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хубави слушалки са тези, дето са ти ги пратили, а не тези, които си посочил на линка в поста си. Честито!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алесис-а са специализирани слушалки за барабанисти, не съм сигурен, че ще са от полза на питащия, но нищо не пречи тях да ги чуе, друго добро в този ограничен бюджет- Brainwavz HM3 http://www.yourbrainwavz.com/hm3.html или Fischer Audio FA-004 http://www.fischeraudio.com/index.php/en/products/master-series/master/fa-004-black-v-2 едно и също са, мисля, че ги има и под други марки, не знам в България, дали ги продават.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по кое прецени, че бие другите модели ?

Техен притежател съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де! сега онези били за барабанисти...имало други по-добри и т.н.  Започвам да се обърквам малко. Наистина ли за 60 лв не мога да намеря едни нормални слушалки дето свирят прилично и дето не искат усилватели? и ако може дайте ми линк към онлайн магазин, където мога да поръчам слушалки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де! сега онези били за барабанисти...имало други по-добри и т.н.  Започвам да се обърквам малко. Наистина ли за 60 лв не мога да намеря едни нормални слушалки дето свирят прилично и дето не искат усилватели? и ако може дайте ми линк към онлайн магазин, където мога да поръчам слушалки.

Гледай сега. Ако искаш слушалка, която наистина свири прилично вадиш 100-110 кинта взимаш си AKG K99 Studio и оставаш доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

superlux hd330 ги чaкaм след дестинa денa дa ми ги достaвят от musicworld.bg - тa може дa питaш дaли ще имa нaличност.Струвaт 57лв. с достaвкa! Зa мaлко нaд бюджетa може дaбрaзгледaш от емaгkoss ur40t зa 69лв. с безплaтнa достaвкa.koss ur55 зa 75лв. с безплaтнa достaвкa.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега. Ако искаш слушалка, която наистина свири прилично вадиш 100-110 кинта взимаш си AKG K99 Studio и оставаш доволен.

Защо слушалките са толкова скъпи? моя компютър го купих за общо 1500 лв а едни нормални слушалки ще ми струват 500 лв  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, нали се сещате, че за дасе усети съществена разлика и звуковата карта трябва да е хубава? Ако Автора на темата е с вграденото аудио на дъното си вероятно няма да има съществена разлика м/у слушалки за 30 и слушалки за 100 лв...Ще дам за пример слушалките, с които съм в момента. Philips SHP2700/00. Струват около 50лв. някъде. На вградената карта на лаптопа вадеха приличен звук. Едва обаче когато ги ръгнах в една звукова карта на Creative (макар и на USB) разбрах че тия слушалки са можели да вадят и доста по-приличен звук.Пеца, не им се връзвай. Иди в някой магазин, тествай 2-3-5 вида слушалки и си вземи тези, които най-много ти харесват като звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, нали се сещате, че за дасе усети съществена разлика и звуковата карта трябва да е хубава? Ако Автора на темата е с вграденото аудио на дъното си вероятно няма да има съществена разлика м/у слушалки за 30 и слушалки за 100 лв...

Ще дам за пример слушалките, с които съм в момента. Philips SHP2700/00. Струват около 50лв. някъде. На вградената карта на лаптопа вадеха приличен звук. Едва обаче когато ги ръгнах в една звукова карта на Creative (макар и на USB) разбрах че тия слушалки са можели да вадят и доста по-приличен звук.

Пеца, не им се връзвай. Иди в някой магазин, тествай 2-3-5 вида слушалки и си вземи тези, които най-много ти харесват като звук.

VIA VT1708S 8-Channel High Definition Audio CODEC това е модела на звуковата карта която е вградена в дъното. Иначе сигурно си прав за това, което казваш.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, нали се сещате, че за дасе усети съществена разлика и звуковата карта трябва да е хубава? Ако Автора на темата е с вграденото аудио на дъното си вероятно няма да има съществена разлика м/у слушалки за 30 и слушалки за 100 лв...Ще дам за пример слушалките, с които съм в момента. Philips SHP2700/00. Струват около 50лв. някъде. На вградената карта на лаптопа вадеха приличен звук. Едва обаче когато ги ръгнах в една звукова карта на Creative (макар и на USB) разбрах че тия слушалки са можели да вадят и доста по-приличен звук.Пеца, не им се връзвай. Иди в някой магазин, тествай 2-3-5 вида слушалки и си вземи тези, които най-много ти харесват като звук.

Като искаш истински звук зарежи звуковите карти  чието цифрено изражение като цена не е със по стонойност по ниска от 4 символа.

За Dac - във рамите на 150 - 300$ може да се намерят такива устройсва които тотално надсвирват всяка звукова карта във диапазон под 1000 лв.

И не на последно място  - няма такова животно съраунд слушалка. При тези устройства  всичко което е над 2 канала тотално омазва звуковата картина. Тя е неправилна, изкривена, подправена.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като искаш истински звук зарежи звуковите карти  чието цифрено изражение като цена не е със по стонойност по ниска от 4 символа.

За Dac - във рамите на 150 - 300$ може да се намерят такива устройсва които тотално надсвирват всяка звукова карта във диапазон под 1000 лв.

И не на последно място  - няма такова животно съраунд слушалка. При тези устройства  всичко което е над 2 канала тотално омазва звуковата картина. Тя е неправилна, изкривена, подправена.

Никой не говори за някакви космичеки суми. Звуковата ми карта на Креатив е за 35лв(Creative SoundBlaster X-Fi Go! Pro USB SB1290). Не твърдя, че е супер невероятна и всеки трябва да я има, а само това, че е по-добра от вградената на лаптопа ми.

VIA VT1708S 8-Channel High Definition Audio CODEC това е модела на звуковата карта която е вградена в дъното. Иначе сигурно си прав за това, което казваш.

Ами... какво да ти кажа... слушал съм звукови карти с чипове на VIA и честно казано не съм впечатлен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.