Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PhX

ПОМОЩ! DDR1 или DDR2 е тази RAM памет?

Препоръчан отговор

Здравейте пичове, значи преди месец купих ЕСС РАМ памет (за сървъри) за доста малко пари и реших да я препродам. За пръв път държах в ръцете си памет за сървъри и беше интересна, и се намери човек който да я купи. Пратих му я за малко повече пари така хем аз печеля хем той и на ся ме обвинява че съм му продал DDR1 и прави скандали и иска да се обажда на полицията и аз ме хвана паниката мислих че греша и му казах да я прати обратно и всичко ще му върна да не се набута щото наиситна съм честен. И ся ми я прати за малко повече пари и аз да платя доставката но аз започнах да се ровя навсякъде защото няма шанс аз да съм объркал, просто не мога да си го обясня. И ся ще ви покажа снимки на РАМ-та

Това е от обявата като я купих и това получих
Публикувано изображение Публикувано изображение

А това аз съм снимал вижда се май че всичко е както е с оригинала, нали? 
Публикувано изображение

Хвана ме паника понеже между ДДР и ДДР2 има много малка разлика, но броях и тези златни пинове и са 52 и тези от eBay също са толкова ето го линка за eBay - http://www.ebay.com/itm/8GB-4x2GB-SUPER-TALENT-DDR2-667-PC5300-T667FB2G4-ECC-Server-Memory-Module-/131056537108?pt=US_Memory_RAM_&hash=item1e83940e14 моля ви се погледнете и ми помогнете, ако съм прав и наистина е ддр2 ще му кажа да плати всички разходи или ще звъня АЗ на полицията. На моменти си помислих че греша но снимката в иБей ме убеди в другото, но все пак искам и други мнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.