Премини към съдържанието
Filsun

Обратна връзка/Контакти/телефони/имейл на емаг ?

Препоръчан отговор

Здравейте !

Трябва да се свържа с тия, за да откажа един поръчан преди около 4 часа таблет, защото може до 15 дни право да се откажа. Само, че не виждам да имам някаква контактна форма на сайта или пък да има страничка "връзка с нас" или "обратна връзка" ,или "поддръжка", или "контакти" или каквото и да е обратна връзка/фийдбек с тях за да им звънна или поне да им напиша едно писмо/имейл... Ама къде ?

Вече половин час търся и не мога да намеря.... В такъв случей как мога да им кажа, че се отказвам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Трябва да се свържа с тия, за да откажа един поръчан преди около 4 часа таблет, защото може до 15 дни право да се откажа. Само, че не виждам да имам някаква контактна форма на сайта или пък да има страничка "връзка с нас" или "обратна връзка" ,или "поддръжка", или "контакти" или каквото и да е обратна връзка/фийдбек с тях за да им звънна или поне да им напиша едно писмо/имейл... Ама къде ?

Вече половин час търся и не мога да намеря.... В такъв случей как мога да им кажа, че се отказвам ?

http://www.kaldata.com/forums/topic/213933-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D1%81/page-2#entry2712519

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е в такъв случей кво да правя ?

Добре де, как изобщо мога да се свържа с тях ? Било то и за някакъв друг въпрос или нещо друго ?

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай от тук: https://www.facebook.com/eMAGbg

Открих и това: office@emag.bg

Редактирано от 2249 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм в същото положение. На сайта в условията за ползване пише, че трябва едва след закупуване да направиш рекламация в писмен вид и до 30 дни ти връщат парите? А те даже не са оставили и адрес в бг, оставили са седалище в Румъния! Но ако чакаш 30 дни то парите за коледни подаръци заминаха! Мошенници!!!! В нормалните сайтове има посочена връзка? На мен във фейса не ми отговаря на съобщенията, а мейла оставен в общите условия - office@emag.bg не е валиден. НО МОГАТ ЛИ НА СИЛА ДА ТЕ НАКАРАТ ДА КУПИШ ПОРЪЧАНОТО И КАКВИ ПОСЛЕДСТВИЯ ИМА АКО НЕ ГО КУПИШ , ВСЕ ПАК НЕ СИ ПОДПИСАЛ НИКЪДЕ НИЩО?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм в същото положение. На сайта в условията за ползване пише, че трябва едва след закупуване да направиш рекламация в писмен вид и до 30 дни ти връщат парите? А те даже не са оставили и адрес в бг, оставили са седалище в Румъния! Но ако чакаш 30 дни то парите за коледни подаръци заминаха! Мошенници!!!! В нормалните сайтове има посочена връзка? На мен във фейса не ми отговаря на съобщенията, а мейла оставен в общите условия - office@emag.bg не е валиден. НО МОГАТ ЛИ НА СИЛА ДА ТЕ НАКАРАТ ДА КУПИШ ПОРЪЧАНОТО И КАКВИ ПОСЛЕДСТВИЯ ИМА АКО НЕ ГО КУПИШ , ВСЕ ПАК НЕ СИ ПОДПИСАЛ НИКЪДЕ НИЩО?

Да платиш доставката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да платиш доставката

Безплатна е. Поне така пише. 

Но не...Няма такива....Ще подам жалба. Как може да не оставят и телефони за обратна връзка бе хора ?

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Да платиш доставката" !!!! В моя случай приложените данни в сайта не отговарят на действителността (сравнено със сайта на производителя). От къде на къде ще плащам нещо, което на практика не съм поръчал, направо си ме мамят по този начин? И наистина следва ли нещо ако откажеш да платиш ( не е договор черно на бяло) , пък и при положение, че не са коректни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

божичко....След имейлите, които пращах на office@emag.bg и отговорите на писмото, което ми казваше, че съм поръчал таблета получих ей-сега ново писмо от no-reply@emag.bg (адреса на оново писмо, потвърждаващо покупката ми, на което "отговорих") и ето какво е написано :

http://prntscr.com/27g3eg

Ама аз ви писах за отказ, вие пак ми потвърждавате тоя таблет....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек пробвай чрез фейса да питаш за анулиране, при мен я анулираха току що! Поискаха ми номера на поръчката и след 2 минути статуса й беше " анулирана"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек пробвай чрез фейса да питаш за анулиране, при мен я анулираха току що! Поискаха ми номера на поръчката и след 2 минути статуса й беше " анулирана"

Да. Така направих и вече е аналурина. Драмата свърши. Но все пак, нека за нататък да си оставят адреси/телефони за обратна връзка на сайта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До всички, които са разочаровани по някакъв начин или са излъгани от емаг!!! Не се филмирайте! Дойде ли куриер до вас го пращате на май_ _ _ .. си. Нищо не могат да ви направят!! С никакъв документ не сте задължен! Ако ви насилват викате полиция! А ако се излъжете и го платите искайте документ и  с него в комисията за защита на потребителите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.