Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

icakaaa

мнение за частите

Препоръчан отговор

дайте си мнението за частите който съм си харесал да си ъпгрейдна компа....в момента параметрите му са: Intel Dual Core E5700 2x3,00GhzGigabyte EP41-UD3LKits 2x2GB DDR2 800MhzWestern Digital WD2500JS SATA IIPalit GTS 450 1GB DDR5 128bitPSU 550W та искам да сменя дъното,процесора и рам-а и харда за възможно най-малко пари да са SATA 3 харда(съответно дъното да го поддържа) и процесора да е на добро ниво и вижте какво харесах:ASROCK FM2A75M-DGS s.FM2 - 99-100 леваAMD Athlon II X4 760K 3.80 GHz BOX - 154-155 леваKits 2x4GB DDR3 1600Mhz Kingston Hyper X (наличен)HDD - ??? ( за харда се чудя какъв да е) дали да е SSD или HDD ще ми трябват поне 160GB да има....дайте мнение и предложение :D благодаря ви :)Бюджет 350-360 лева 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е .За сега карай с наличният си хард.Продай старите части ако можеш.Събирай пари за по-добро захранване и видеокарта.Все пак не става ясно какво е настоящето захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е .За сега карай с наличният си хард.Продай старите части ако можеш.Събирай пари за по-добро захранване и видеокарта.Все пак не става ясно какво е настоящето захранване.

Марка: M-Tech Модел: G-TEC550PIV .....не разбирам какво му има.....? от както съм го купил 1 път не ми е направило парче, а колко пъти и тока е спирал и съм го изключвал директно от копчето отзад и какво ли не..... а за видеокартата защо да е сменям ? тя не е слаба според мен :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon II X4 750K 105лв.

MSI FM2-A75MA-E35 113лв.

Cooler Master B500 80лв.

WD Син, 1TB, 64MB, 7200 об./мин, SATA 3 109лв.

Всичко с безплатна доставка.Съветвам те да семниш твоето захранване.Може да ти докара проблеми.

Това ли е твоето захранване?

Media Tech G-TEC550PIV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана по темата,която почнахте още септември месец? Защо нищо не сте променил от тогава до сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon II X4 750K 105лв.

Asus F2A55-M LK 102лв.

Cooler Master B500 80лв.

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 74лв.

Всичко с безплатна доставка.Съветвам те да семниш твоето захранване.Може да ти докара проблеми.

Това ли е твоето захранване?

Media Tech G-TEC550PIV

мисля, че да само че перката не е бяла....междо другото казах, че рам-а си го имам наличен и съм написал по горе...така че не го слагайте в сметките и + това дъното което си предложил е SATA II, a и този 750К дали ще ми върши работа да играя големи и тежки игри на MAX....не знам дали е на далавера да го купя сега на тази цена или да си купя 760К въпреки това......все пак къде е 3,4 къде е 3,8Ghz.....

Какво стана по темата,която почнахте още септември месец? Защо нищо не сте променил от тогава до сега?

за жалост не..понеже имах проблеми с работата :/ пък и за да сложа нещо по ново то не пасва с другите части

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще играеш големи и тежки игри на макс,само ако имаш върхов процесор.И ако имаш някоя много мощна карта. С тоя ,която си избрал и с наличната карта,най-много на средни настройки да е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще играеш големи и тежки игри на макс,само ако имаш върхов процесор.И ако имаш някоя много мощна карта. С тоя ,която си избрал и с наличната карта,най-много на средни настройки да е всичко.

момче.....в момента Skyrim, Crysis, Metro 2033, Aion, Lineage 2, Теra, Bioshock 2 и подобни ги играя на MAX с между 20-30 FPS образно казано с настоящата ми конфигурация като се вземе под внимание, че съм с Windows 7 32bit.....и то само 4gb DDR2 на 800Mhz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой шот,да видим настройките.

20-30 фрейма не е макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой шот,да видим настройките.

20-30 фрейма не е макс.

не мога да дам шот защото в момента ги нямам въпросните игри но съм ги имал :) и въпроса е настройките да са на МАХ а колкото до фрейма 30-40 фрейма ако мога да докарам с МАХ настройки(без фрапс) ще съм повече от доволен....такъв беше и замисъла на въпроса ми по горе но изглежда не сме се разбрали....та според теб дали ще ги направя с въпросния AMD Athlon II X4 750K,GTS450 и 2x4GB DDR3 1600Mhz (мога да купя и по добро охлаждане и да клокна процесора ако е необходимо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На новите игри няма да можете на макс да играете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На новите игри няма да можете на макс да играете.

интересуват ме: Metro Last Light, Battle Field 3/4, Crysis 2/3, Bioschock Infinite, GTA IV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че вече отговорих в мнение №11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Nikolay Pavlinov Panchev
      Здравейте,
      Имам дак, който поддържа SPDIF връзка (оптична или коаксиална) и искам да го свържа с компютъра ми.
      За жалост, когато си го купувах не се интересувах от подобни детайли си взех asrock H110 дъно, което не поддържа spdif out.
      Ще можете ли да ми помогнете и ориентирате към кое дъно да подходя, което да удолетвори нуждите ми?
      Важно е да уточня, че дъното трябва да поддържа socket 1151 технологията, DDR4 2133, поне три харддиска, да се побира в миди тауър и да поддържа gtx 1060 видео карти
      Благодаря предварително!
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.