Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

дайте си мнението за частите който съм си харесал да си ъпгрейдна компа....в момента параметрите му са: Intel Dual Core E5700 2x3,00GhzGigabyte EP41-UD3LKits 2x2GB DDR2 800MhzWestern Digital WD2500JS SATA IIPalit GTS 450 1GB DDR5 128bitPSU 550W та искам да сменя дъното,процесора и рам-а и харда за възможно най-малко пари да са SATA 3 харда(съответно дъното да го поддържа) и процесора да е на добро ниво и вижте какво харесах:ASROCK FM2A75M-DGS s.FM2 - 99-100 леваAMD Athlon II X4 760K 3.80 GHz BOX - 154-155 леваKits 2x4GB DDR3 1600Mhz Kingston Hyper X (наличен)HDD - ??? ( за харда се чудя какъв да е) дали да е SSD или HDD ще ми трябват поне 160GB да има....дайте мнение и предложение :D благодаря ви :)Бюджет 350-360 лева 

Редактирано от icakaaa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е .За сега карай с наличният си хард.Продай старите части ако можеш.Събирай пари за по-добро захранване и видеокарта.Все пак не става ясно какво е настоящето захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е .За сега карай с наличният си хард.Продай старите части ако можеш.Събирай пари за по-добро захранване и видеокарта.Все пак не става ясно какво е настоящето захранване.

Марка: M-Tech Модел: G-TEC550PIV .....не разбирам какво му има.....? от както съм го купил 1 път не ми е направило парче, а колко пъти и тока е спирал и съм го изключвал директно от копчето отзад и какво ли не..... а за видеокартата защо да е сменям ? тя не е слаба според мен :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon II X4 750K 105лв.

MSI FM2-A75MA-E35 113лв.

Cooler Master B500 80лв.

WD Син, 1TB, 64MB, 7200 об./мин, SATA 3 109лв.

Всичко с безплатна доставка.Съветвам те да семниш твоето захранване.Може да ти докара проблеми.

Това ли е твоето захранване?

Media Tech G-TEC550PIV

Редактирано от NextGen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана по темата,която почнахте още септември месец? Защо нищо не сте променил от тогава до сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon II X4 750K 105лв.

Asus F2A55-M LK 102лв.

Cooler Master B500 80лв.

Kingston 4GB 1600MHz DDR3 74лв.

Всичко с безплатна доставка.Съветвам те да семниш твоето захранване.Може да ти докара проблеми.

Това ли е твоето захранване?

Media Tech G-TEC550PIV

мисля, че да само че перката не е бяла....междо другото казах, че рам-а си го имам наличен и съм написал по горе...така че не го слагайте в сметките и + това дъното което си предложил е SATA II, a и този 750К дали ще ми върши работа да играя големи и тежки игри на MAX....не знам дали е на далавера да го купя сега на тази цена или да си купя 760К въпреки това......все пак къде е 3,4 къде е 3,8Ghz.....

Какво стана по темата,която почнахте още септември месец? Защо нищо не сте променил от тогава до сега?

за жалост не..понеже имах проблеми с работата :/ пък и за да сложа нещо по ново то не пасва с другите части

Редактирано от icakaaa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще играеш големи и тежки игри на макс,само ако имаш върхов процесор.И ако имаш някоя много мощна карта. С тоя ,която си избрал и с наличната карта,най-много на средни настройки да е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще играеш големи и тежки игри на макс,само ако имаш върхов процесор.И ако имаш някоя много мощна карта. С тоя ,която си избрал и с наличната карта,най-много на средни настройки да е всичко.

момче.....в момента Skyrim, Crysis, Metro 2033, Aion, Lineage 2, Теra, Bioshock 2 и подобни ги играя на MAX с между 20-30 FPS образно казано с настоящата ми конфигурация като се вземе под внимание, че съм с Windows 7 32bit.....и то само 4gb DDR2 на 800Mhz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой шот,да видим настройките.

20-30 фрейма не е макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой шот,да видим настройките.

20-30 фрейма не е макс.

не мога да дам шот защото в момента ги нямам въпросните игри но съм ги имал :) и въпроса е настройките да са на МАХ а колкото до фрейма 30-40 фрейма ако мога да докарам с МАХ настройки(без фрапс) ще съм повече от доволен....такъв беше и замисъла на въпроса ми по горе но изглежда не сме се разбрали....та според теб дали ще ги направя с въпросния AMD Athlon II X4 750K,GTS450 и 2x4GB DDR3 1600Mhz (мога да купя и по добро охлаждане и да клокна процесора ако е необходимо)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На новите игри няма да можете на макс да играете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На новите игри няма да можете на макс да играете.

интересуват ме: Metro Last Light, Battle Field 3/4, Crysis 2/3, Bioschock Infinite, GTA IV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Nikolay Pavlinov Panchev
      Здравейте,
      Имам дак, който поддържа SPDIF връзка (оптична или коаксиална) и искам да го свържа с компютъра ми.
      За жалост, когато си го купувах не се интересувах от подобни детайли си взех asrock H110 дъно, което не поддържа spdif out.
      Ще можете ли да ми помогнете и ориентирате към кое дъно да подходя, което да удолетвори нуждите ми?
      Важно е да уточня, че дъното трябва да поддържа socket 1151 технологията, DDR4 2133, поне три харддиска, да се побира в миди тауър и да поддържа gtx 1060 видео карти
      Благодаря предварително!
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от asdfj
      Здравейте.На път съм да си закупя Samsung galaxy j5 ,интересува ме добър ли е като модел,батерията издържа ли ? Тъй като от известно време наблюдението ми е,че това е единствената марка която се е задържала на пазара.Имам Lenovo A536 и не съм доволен кой знае колко.Досега не съм имал Samsung и се интересувам дали си заслужава точно този модел.Благодаря!
    • от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.