Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dmxdemon

Мнения за Acer Aspire V5-573G

Препоръчан отговор

Здраейте,

Вчера получих ето този лаптоп:

acer Aspire V5573G

но като пристигна при мен установих, че няма подсетвка на клавиатурата а според описанията и ревютата както при Лаптоп.бг така и в интернет споменават, че тези модели имат.

И сега имам възможност да върна или да заменя лаптопа. В случая, искам да ви попитам заслужава ли си да заменям лаптоп и има ли нещо по-добро на пазара в момента до тези пари - 1350 ?

Като цяло съм доволен от лаптопа също така видях, че в този ценови клас няма много голям избор от Full HD resolution, та идеята ми е само ако има нещо по-добро да го заменя.

Лаптопа ще се ползва за MS Visual Studio 2012 и MS Office. Лятото сглобявах настолен, доста мощен и заради това се нуждая от лаптоп в момента, който без проблем да ми върши работата която споменах.

Игри няма да се играят, и главното което ме привлече в този лаптоп беше разделителната способност и теглото му.

Та благодаря предварително за съветите :)

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.