Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Nikolai Dimitrov

Предложение за геймърски настолен компютър.

Препоръчан отговор

Здравейте.Мисля да си купувам геймърски компютър.Искам игрите от сорта на Дота 2,Battlefield 4,Call of Duty Ghost да ми вървят добре.Разполагам с 1500 лева.Мисля да го поръчам на части ии за сега съм се спрял на това - 

post-324559-0-38975200-1385930556_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мани го това дъно и това захранване и тая палитка,абе изобщо всичко.Ще ти предложат по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш на предвид под палитка ? И какво трябва да е дъното и захранването.Не съм много на ясно,това един приятел ми го сглоби.За това и питам де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре,много благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като темата е за настолен компютър, и в заглавието даже си си го писал защо е в раздел "Преносими компютри" ? Колегата е дал добро предложение с AMD платформа, определено си заслужава повече от това, което приятелят ти е препоръчал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За двайсетачка отгоре взимам аз лично EVGA или ASUS GTX 760.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Intel I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150
Gigabyte GB H87-HD3 /1150
KIT 2X4GB, 1600MHz, KINGSTON HyperX XMP Blu 
 500G SG SATA 6G/7200
Gigabyte R787OC-2GD, HD7870, 2GB, GDDR5, 256bit, HDMI, PCI-E
SHENHA ATX TOWER SH-901
PSU FORTRON HE-500 / 500W
LG GH24NSB0 Internal DVD-RW S-ATA
Acer V233HLBObd

ОБЩО:1530 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш на предвид под палитка ?

Иска да ти каже, че като купуваш видео карта от висок клас не трябва да правиш компромис със марката заради ниската цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.