Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели :)

Имам за домашна работа да направя примерен бизнес план на измислена от мен фирма.

Обаче нито знам как се прави бизнес план,нито съм се ориентирал към точно определена сфера. 

Ще съм Ви благодарен ако ми помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е като не слушате в училище ... сега в бизнес плана трябва да се напище името на проекта , обекта , адрес име на фирмата , лице за контакти , след това резюме пример : описание на фирмата , сфера на фирмата , описание на пазара ... След това трябва да има и идеята и услугите които предлага , какви предимства ... много са нещата които трябва да пишеш ... ето ти един примерен формуляр ... ЦЪК  ... ето примерен бизнес план ... ЦЪК  ... 

Успех !!! 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор :)

И аз гледах същия образец,но ми се вижда много дълго и сложно, на мен ми трябва нещо по простичко,нещо до 5-6 страници.А и ако имаш някоя и друга идея за вида на предлаганата работа на фирмата ще съм ти много благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор :)

И аз гледах същия образец,но ми се вижда много дълго и сложно, на мен ми трябва нещо по простичко,нещо до 5-6 страници.А и ако имаш някоя и друга идея за вида на предлаганата работа на фирмата ще съм ти много благодарен :)

И аз съм имал домашни за бизнес план ... аз лично си измислих супермаркет който обслужва няколко области в България ... направи и SWOT анализ ... опиши силните и слабите страни ... възможностите и рисковете на фирмата ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отделеното внимание :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.