Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

[*]Здравейте някой знае ли как мога да си сложа динамично IP  на Майнкрафт сървъра си и да поясня той е bukkit така че моля не ми  говорете за сървъра от главния сайт на Майнкрафт. Ако може някой да ми даде някакво видео от youtube или някой др. сайт като него ще му бъда много благодарен ако не някой ако може да ми обясни какво трябва да променя в настройките на PortForwarding. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сървъри се ползват статични  не динамични. Ако ти се сменя адреса едно към кесим  как утре някой ще се върже към тебе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптоп съм и с wi-fi така че се чудя може ли да стане адреса ми статичен или не? Ако има начин ми кажете и също така искам да си скрия и ип-то има ли начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е като си с лаптоп значи имаш рутер  а тоя рутер има настройки към  мрежата на доставчика. Адреса който ти дава рутера на тебе е вътрешен и си е само за твоята мрежа .От тука на сетне не мога да ти схвана идеята как хем ще правиш сървър и ще си криеш адреса и кой точно адрес :) Имаш ли си понятие от пренасочване на портове и как да си направиш самия сървър ? Вътрешния ти адрес може да стане статичен  но това грам не те топли защото никой няма да може да се върже  към тебе с него.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е като си с лаптоп значи имаш рутер  а тоя рутер има настройки към  мрежата на доставчика. Адреса който ти дава рутера на тебе е вътрешен и си е само за твоята мрежа .От тука на сетне не мога да ти схвана идеята как хем ще правиш сървър и ще си криеш адреса и кой точно адрес :) Имаш ли си понятие от пренасочване на портове и как да си направиш самия сървър ? Вътрешния ти адрес може да стане статичен  но това грам не те топли защото никой няма да може да се върже  към тебе с него.

Е като става дума пък хващам нет от съседите и ако мога да ти кажа към кой доставчик съм ще можеш ли да ми помогнеш все пак искам да влизат моите приятели в сървъра. А за прикриването на ип-то искам когато някой му дам ип-то да не е с реалните цифри а с някакви измислени. а точно за тези измислени цифри става чрез сайтове и програми но кои е въпросът. а за направата на сървъра то това е лесната част ип-то ме затруднява. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо  забрави с тоя краден интернет  за  сървъри :) Ти нямаш достъп до нищо  на рутера  и няма как да направиш каквото и да е .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз всъщност имам интернет но трябва да си преинсталирам компа че нещо обърках в ип-то на лаптопа от моя интернет и ся не мога да се свържа а си мислех също така че е невъзможно да правя сървъри с моя нет. на булсата ми е и мога точно какво направих сега не мога нит да се свържа с него нит нищо

Ами аз всъщност имам интернет но трябва да си преинсталирам компа че нещо обърках в ип-то на лаптопа от моя интернет и ся не мога да се свържа а си мислех също така че е невъзможно да правя сървъри с моя нет. на булсата ми е и мога точно какво направих сега не мога нит да се свържа с него нит нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.