Премини към съдържанието
alexanderyovchev

Проблем с Nokia S8530

Препоръчан отговор

Имам софтуерен проблем - операта не зарежда добре (samsung s8530 wave 2 os: bada 2) Бих се зарадвал да ми дадете някакъв съвет как да го оправя :)
Снимка >>> Публикувано изображение

Samsung... грешка темата да се премести другаде с друго име :)

Редактирано от alexanderyovchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрии бисквитките, cache и т.н. и ресни тела... Ако не стане пробвай да смениш версията на операта (по-ниска/по-висока...) 

http://www.opera.com/bg/mobile

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kanchor
      Имам нокия, купена от Швейцария, която не разпознава Vivacom българска сим карта. Как да отключа телефона ?
    • от Ж. Ж.
      Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
    • от Бирджан Р.
      Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
    • от Любо
      Здравейте,проблема ми е с доста вече старата nokia n95 (първата версия).Купих нов дисплей който е copy,не оригинал,работи без дефекти,но когато телефона мине в режим на готовност вместо да се покаже часовника, дисплея стои черен.Имам подозрение, че това се дължи на стария софтуер който е фабричния му с който е купен телефона.При набиране на *#0000# излиза тази информация:
      V12.0.013
      19-06-07
      RM-159
      Nokia N95 (05.01)
      Има ли начин за обновяване на софтуера до последна версия която евентуално ще реши проблема с новия дисплей?Опитах с nokia pc suite ,но няма поддръжка вече.
    • от А. Хасан
      Здравейте! Останах между Nokia Lumia 1320 и Sony Xperia Z1. Намерих и двата телефона на доста добра цена. Общо взето и двата телефона ми харесват, но трябва да избера един от тях Ако вие бяхте на мое място кой телефон бяхте купили?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.