Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ivanov943

Бавен Sony xperia u

Препоръчан отговор

От както си резетнах телефона,стана много бавен рам паметта ми постоянно е пълна,пак нямам нищо пуснато сече като влизам във менюто и във интернет  :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

От както си резетнах телефона,стана много бавен рам паметта ми постоянно е пълна,пак нямам нищо пуснато сече като влизам във менюто и във интернет  :( 

А кой Ви кара да го "resetnete"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то тия 512 рам не е много трудно да се запълнят... Като цяло паметта е малко, но все пак обяснете какво имате предвид под "От както си резетнах телефона" да не се окаже друг проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми значи върнах си телефона в начално състояние изтрива всички файлове и данни (резетнах) преди това не ми пълнеше рам паметта,а сега е постоянно пълна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми значи върнах си телефона в начално състояние изтрива всички файлове и данни (резетнах) преди това не ми пълнеше рам паметта,а сега е постоянно пълна.

свали си Clean Master от плай сторе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.