Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Relic_hunter

Запитване относно интерфейс портове монитор+видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте.

След около два, три дни мисля да си купя нов монитор, и погледнах характеристиките на видео картата ми nvidia GeForce GT 220 1GB какви портове има и те са:

Standard Display Connectors
VGA
DVI
HDMIА монитора който си харесах е ето този: http://www.technomarket.bg/products/09124157/acer-s220hqlbbd  - като там пише "интерфейси DVI-D, VGI" VGI знам какво е - в момента със сегашния монитор съм на него.. но това DVI-D леко ме притеснява това D отзад...  Ще стане ли връзка или не? Да не стане да се набутам 229 лв. а всъщност да се окаже, че не мога да го свържа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано това ти даде по ясна информация относно въпроса ти :) Иначе ти трябва този кабел за монитора, който си посочил.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано това ти даде по ясна информация относно въпроса ти :)Иначе ти трябва този кабел за монитора, който си посочил.

Тоест този кабел, който си дал като линк - да го разбирам, че единия края е с DVI букса, която се вкарва в компютъра а VGA буксата да вкарам в монитора и ще се осъществи връзка? Но картината по-хубава ли ще бъде от колкото ако беше само VGA към VGA защото все пак монитора нарочно го избрах FullHD (1920x1080)

Редактирано от Relic_hunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

до колкото разбрах DVI-D интерфейсът "изкарва"само дигитален сигнал,а DVI-I и аналогов,следователно в този случай няма ли да свърши работа DVI-D -> DVI-D кабел ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.