Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Усилено издирвам горното оптично устройство. Оказва се "мисията невъзможна"! Само външни DVD USB записвачки се предлагат, а четците са

blu ray и са на висока цена. Просто не искам сегашната вътрешна записвачка в ПС-то да я ползвам и за четене. Наистина ли не се предлагат външни

usb dvd rom устройства?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То записвачката ви щом е  DVD нищо не и пречи да си чете тя. А пък относно въпроса, наясно ли сте, че това DVD-ROM просто означава, да кажем вече записан диск. Тоест, всяка външна DVD записвачка/четячка ако искате я наречете/ върши работа. Какъв е точно проблема, че да не четете на вашата? Ще я пазите за внуците ли? И да чете и да не чете, след няколко годинки става за коша и се взима нова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така от отговора на колегата излиза, че не се намира такова животно и да спра с издирването. ОКей!

Четем си със записвачката и като почне да дава фира хоп нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така от отговора на колегата излиза, че не се намира такова животно и да спра с издирването. ОКей!

Четем си със записвачката и като почне да дава фира хоп нова.

Не споделихте какво ви притеснява да си четете със записвачката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко, няма да се "изхаби". Пък и да се изхаби са по 30лв. И да  - няма вече само четящи. Няма смисъл производителите да правят и от двата вида. Когато за последно имаше преди 4-4 години, цените им бяха с 10лв надолу от записващите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Усилено издирвам горното оптично устройство. Оказва се "мисията невъзможна"! Само външни DVD USB записвачки се предлагат, а четците са

blu ray и са на висока цена. Просто не искам сегашната вътрешна записвачка в ПС-то да я ползвам и за четене. Наистина ли не се предлагат външни

usb dvd rom устройства?

Благодаря

http://gelectronic.com/tag/%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D1%88%D0%BD%D0%B8-dvd/

http://sofiacomputers.net/cd-dvd.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той търси само четящо устройство, а тези и записват. Но както казах няма смисъл да се набутва с още едно устройство, което и няма да намери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той търси само четящо устройство, а тези и записват. Но както казах няма смисъл да се набутва с още едно устройство, което и няма да намери

Долния линк са само четци за по 27-30 лева, мисля, че не е скъпо ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долния линк са само четци за по 27-30 лева, мисля, че не е скъпо ! :nono:

Да, недогледал съм. Разликата в цената със записвачката е 5 лв

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При условие, че четците са почти на цената на писачките и че няма никакъв смисъл да си купуваш чист четец, а още повече - при четене пак се ползва лазера и се износва устройството, не виждам за какво по-точно ти е четящо устройство. Още повече външните USB устройства, дека са дадени по-горе са на цената на няколко обикновени записвачки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.