Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK или SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC хората казват че 7790 1 гб е по слаба но аз гледах клипове с тестове на крайсис 3 и тя изляза по добра коя е по добра ?

И каква е разликата между процесорите на АМД  AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ и на интел 5-3340 /3.1G/6MB/BOX/LGA1155 защо на интел е с +120 лв по скъпо а има само 4 ядра с по 3100 мегахерца

а амд е за 204 лв и има 6 ядра по 3500 мегахерца ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спри с тези безбройни теми с които освен да оспамваш форума друго не правиш!

И лично аз не мисля че ще си купиш някаква машина а просто си губиш времето защото явно не ти се учи!

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK или SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC хората казват че 7790 1 гб е по слаба но аз гледах клипове с тестове на крайсис 3 и тя изляза по добра коя е по добра ?

На теория 260X е по-производителна от 7790, а на практика не може да е в ицяло всички приложения.

И каква е разликата между процесорите на АМД  AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ и на интел 5-3340 /3.1G/6MB/BOX/LGA1155 защо на интел е с +120 лв по скъпо а има само 4 ядра с по 3100 мегахерца

а амд е за 204 лв и има 6 ядра по 3500 мегахерца ? :)

Глупаво зададен въпрос, но приеми че двата процесора попадат в различен ценови клас и са на различни производители най-малкото.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете карти са почти еднакви по-производителност ,но разлика в цената от 50лв е безсмислена това е лично мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да вземем да създадем една тестова лаборатория за потребителите на калдата в която  да тестваме  всякакви чарколяци  и после да пускаме видео ревюта заедно с 2 седмици лекции и обяснения как да се ползват съответните  части. Грам не им се чете на дечурлигата и  по цял ден киснат по форумите  и пишат  колкото да не заспят . Доброто за тебе е това за което имаш парите да го купиш и не случайно  има такава разлика в цената .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.