Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

PETFOR

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK или SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC

Препоръчан отговор

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK или SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC хората казват че 7790 1 гб е по слаба но аз гледах клипове с тестове на крайсис 3 и тя изляза по добра коя е по добра ?

И каква е разликата между процесорите на АМД  AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ и на интел 5-3340 /3.1G/6MB/BOX/LGA1155 защо на интел е с +120 лв по скъпо а има само 4 ядра с по 3100 мегахерца

а амд е за 204 лв и има 6 ядра по 3500 мегахерца ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спри с тези безбройни теми с които освен да оспамваш форума друго не правиш!

И лично аз не мисля че ще си купиш някаква машина а просто си губиш времето защото явно не ти се учи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE HD7790 1GB GD5 BULK или SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC хората казват че 7790 1 гб е по слаба но аз гледах клипове с тестове на крайсис 3 и тя изляза по добра коя е по добра ?

На теория 260X е по-производителна от 7790, а на практика не може да е в ицяло всички приложения.

И каква е разликата между процесорите на АМД  AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+ и на интел 5-3340 /3.1G/6MB/BOX/LGA1155 защо на интел е с +120 лв по скъпо а има само 4 ядра с по 3100 мегахерца

а амд е за 204 лв и има 6 ядра по 3500 мегахерца ? :)

Глупаво зададен въпрос, но приеми че двата процесора попадат в различен ценови клас и са на различни производители най-малкото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете карти са почти еднакви по-производителност ,но разлика в цената от 50лв е безсмислена това е лично мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да вземем да създадем една тестова лаборатория за потребителите на калдата в която  да тестваме  всякакви чарколяци  и после да пускаме видео ревюта заедно с 2 седмици лекции и обяснения как да се ползват съответните  части. Грам не им се чете на дечурлигата и  по цял ден киснат по форумите  и пишат  колкото да не заспят . Доброто за тебе е това за което имаш парите да го купиш и не случайно  има такава разлика в цената .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.