Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

_AnJeLiNa_

Проверка на apple id

Препоръчан отговор

Здравейте....Исках да Ви попитам един важен въпрос за Айпад 4... В и-майла се изисква да последвам линк за потвърждение на Ай Ди профила ми в Апъл, за да имам достъп да свалям приложения...как да го потвърдяя като няма такъв линк..... :(

ето прикачен файл

eto faila

post-304134-0-89038300-1386282286_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С abv ли си ?

Направи си hotmail или gmail и линка ще се появи. Ставаше и с препращане на пощата ама са гимнастики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С abv ли си ?

Направи си hotmail или gmail и линка ще се появи. Ставаше и с препращане на пощата ама са гимнастики.

da s abv.bg sum. възможно ли е да ми обясниш как става с абв.бг...тъй като всичките настройки са готови...само кажи речи една стъпка остава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

da s abv.bg sum. възможно ли е да ми обясниш как става с абв.бг...тъй като всичките настройки са готови...само кажи речи една стъпка остава

Виж с abv няма как да стане за това те попитах дали ти е тая пощата. От настройките на abv трябва да направиш да ти препраща писмото на gmail или hotmail ако имаш такава или на някой твой познат и от там да потвърдиш. Но най добре е ти да си направиш поща там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж с abv няма как да стане за това те попитах дали ти е тая пощата. От настройките на abv трябва да направиш да ти препраща писмото на gmail или hotmail ако имаш такава или на някой твой познат и от там да потвърдиш. Но най добре е ти да си направиш поща там. Благодаря. Стана с hotmail :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това е ясно че е станало :)  Аз непроверени съвети не давам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.