Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Viiipeer

Какво захранване за следната конфигурация?

Препоръчан отговор

Здравейте! На комшията - пред мен изгърмя захранването на следния компютър...

Публикувано изображение

Първоначално при натискане на бутона на компютъра - светваше само лампата - индикираща включването на компютъра, след това гръмна като фойерверка и имаше бая пушек....

Та от снимките виждате какво калпаво "420W" захранване имаше....

Въпроса е да му сложа малко по-читаво от това, но не знам дали Fortron real 300W - ще се справи или това http://www.njoy.ro/PSU/400wgx ?

Целта е захранване до 50лв. Целта е да е по-читаво от предишното, което е имал....

Моля за предложение, по възможност да се вземе от магазин в Пловдив, за да не се оскъпява доставката.

Въпроса е дали захранаване с истински 300W - ще захрани харддиск, amd стар процесор и 512 Рам?

Според мен са напълно достатъчни!

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това същото ли е , за да го поръчам от sky.bg ?

Кутии и Захранвания FORTRON

FSP350-60APN, 350W

PSU FORTRON FSP350 60APN 85

Това е предостатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това същото ли е , за да го поръчам от sky.bg ?

Кутии и Захранвания FORTRON

FSP350-60APN, 350W

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що го поръчах от sky.bg!

Благодаря!;-)

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.