Премини към съдържанието
AGD

Кафеавтомат SAECO HD-8752/89

Препоръчан отговор

Въпросчето е сигурно много просто, но от къде се сипва мляно кафе на тази машина https://www.technomarket.bg/products/09121741/saeco-hd-8752-89. Прави страхотно кафе като си го смила сама, ама в упътването на машината никъде не видях от къде може да се сипва и предварително смляно кафе. От горната страна от където се сипва кафе на зърна има едно решетъчно пластмасово капаче, дали не е от там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страницата на продукта. В упътването на стр.23 е показано как се ползва мляно кафе.

Еее  то с четене всеки може. :ph34r:

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страницата на продукта. В упътването на стр.23 е показано как се ползва мляно кафе.

Благодаря за инфото! Тези пичове не са сложили такова упътване в комплектацията за машината и това е супер тъпо. Мястото от където се сипва е там от където си мислех, но трябва производителя или този който комплектова продукта да дава съответната информация за ползване на продукта. Също няма информация за индикаторната хартийка как се ползва. Или някой в БГ се е "намесил"  при комплектоването на машината или производителя не иска да даде всичката информация за ползване и обслужване на продукта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че успях да помогна. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се ,че успях да помогна. :)

Ще чирпя с кафе! Машината работи наистина страхотно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината иска почистване на котлен камък. Освен със стандартните препарати за почистване на котлен камък от кафеавтомата има ли някакъв друг начин. Естествено това да не оказва  лошо влияние върху самата машина и да не променя вкуса на кафето. Някои ако има представа какви са съставките на тези препарати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какви начини говориш,но аз използвам това и съм доволен от резултатите! 

,,линка,, е примерен аз си го купувам от магазин в града.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за какви начини говориш,но аз използвам това и съм доволен от резултатите! 

,,линка,, е примерен аз си го купувам от магазин в града.

Да този препарат е на страхотна цена щото има по http://www.technomarket.bg/products/09125745/philips-ca-6700-98.   Имах предвид примерно разтвор на лимонена, оцетна, фосфорна киселина или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да този препарат е на страхотна цена щото има по http://www.technomarket.bg/products/09125745/philips-ca-6700-98.   Имах предвид примерно разтвор на лимонена, оцетна, фосфорна киселина или нещо такова.

Ми не ползвам други-само този,който ти посочих.В Русе го купувам на 1.80,но едва ли в случая има значение.

Сори ако не съм ти бил полезен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.