Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от скоро съм с WIndows 8.1, 64bit и ползвам IE 11. Като цяло съм доволен от Windows-a и браузера. Но когато отворя фейса и кликна на даден приятел, не се отваря прозорчето за чат. Не искам да слагам други браузери. Когато бях с Windows 7 и същия браузер(и версия), този проблем го нямаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да изтриеш кеша на браузъра.

Сутринта врътнах метлата с CCleaner, но без ефект. Струва ми се, че проблема е в новия Windows. Той, проблема го има още от как сложих тая 8-ца.

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сутринта врътнах метлата с CCleaner, но без ефект. Струва ми се, че проблема е в новия Windows.

Добре а защо просто за пробата не пробваш с друг браузер, пък после мисли че проблема е в Windows. Аз пък смятам че проблема е в IE. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре а защо просто за пробата не пробваш с друг браузер, пък после мисли че проблема е в Windows. Аз пък смятам че проблема е в IE. :)

Е по-горе писах, че със същия браузер на 7-цата нямах проблем. Дори и в него да е проблема, дайде да го борим и да го оборим. :)

Редактирано от Касперски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е проблема със слагането на други браузъри? Не ви харесват ли? Опитайте да влезете в друг фейсбук профил от същия компютър и същия браузър. Може да е бъг с акаунта ви, което ако е така ще е най-добре да докладвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е проблема със слагането на други браузъри? Не ви харесват ли? Опитайте да влезете в друг фейсбук профил от същия компютър и същия браузър. Може да е бъг с акаунта ви, което ако е така ще е най-добре да докладвате.

Не искам да се омазвам системата със слагането на допълнителен софтуер. Да каже, че проблема е в IЕ-тo, какво правим по натам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да се омазвам системата със слагането на допълнителен софтуер. Да каже, че проблема е в IЕ-тo, какво правим по натам?

Не Ви разбирам.

"Не искам да се омазвам системата" - "Сутринта врътнах метлата с CCleaner,"

А CCleaner не омазва така ли?

Ако имате приятел със същия Windows го помолете да Ви каже как стои този въпрос при него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.