Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся лаптоп, който ми е нужен само за писане на текстови документи и проверка на пощата и Фейсбук. Цената колкото се може по-ниска. Размерът, колкото по-малък, толкова по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся лаптоп, който ми е нужен само за писане на текстови документи и проверка на пощата и Фейсбук. Цената колкото се може по-ниска. Размерът, колкото по-малък, толкова по-добре.

Все пак кажете ориентировъчен бюджет. Форумната врачка е в предколедна отпуска.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100 - 200- 300 има ли някакъв шанс? Мисля, че най-евтините са около 450. Казах възможно най-евтиното. Другото е, че споменах нуждите ми ии те са, как да кажа, примитивни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100 - 200- 300 има ли някакъв шанс? Мисля, че най-евтините са около 450. Казах възможно най-евтиното. Другото е, че споменах нуждите ми ии те са, как да кажа, примитивни.

Нещо втора ръка, иначе ме съмнява да има що-годе добра машина в този ценови клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо втора ръка, иначе ме съмнява да има що-годе добра машина в този ценови клас.

Че то къде има нов за такава цена?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще да е втора ръка. А някакви предложения тогава за нещо по-компактно? От типа на 10-14 инча.

Thinkpad от X60 нагоре, може би и x200 може да се намери за тези пари, това за 12,5 инча, иначе 14 инчови Thinkpad Т серия или Dell Latitude. 

Lenovo Thinkpad x300 разгледай тук, не е казано точно този модел може и друго да си харесаш.Най- добре си харесай някой от Т400, виждам, че има няколко предложения.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ще да е втора ръка. А някакви предложения тогава за нещо по-компактно? От типа на 10-14 инча.

От сайта , който предложи колегата skalata_73 , аз виждам като най-сполучлив избор, съобразно парите които можеш да отделиш, потребностите които имаш и що - годе някакви прилични параметри на мобилното устройство, ето този лаптоп HP 6910p  за 315 лв.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но съм разбрал, че бюджета е до 450 лв. При по- ниският бюджет, около 300 лв., най-доброто решение определено е .Thinkpad T60 http://ardes.bg/secondhand-laptops/Lenovo+ThinkPad+T60+IPS+--53224 Не мога да го тагна нещо, Тези с IPS матриците са 15 инчови, обаче са с несравнимо по-добро качество на изображението, също така тази резолюцивя е много удобна за работа, аз лично само този модел използвам- единият от моите го ползвам като десктоп и е навъртял над 26 000 часа работа, без нужда от ремонт само го отварям да го почистя отвреме на време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш - новото си е ново, независимо, че е по-палстмсово от Т-тата ( факт ), но поне си има гаранция като хората и всичко и ти си го ползваш - без да се чудиш какво му е причинявано преди да ти дойде в ръцете :)

- Acer Aspire ONE D270 NU.SGAEX.028 - това намирам като доста евтин вариант - ако ще е за 100-тина лева, честно бих си взел нова машина ( техниката втора ръка не ми вдъхва доверие, но това си е мое мнение и не те ангажирам с него )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но съм разбрал, че бюджета е до 450 лв. При по- ниският бюджет, около 300 лв., най-доброто решение определено е .Thinkpad T60 http://ardes.bg/secondhand-laptops/Lenovo+ThinkPad+T60+IPS+--53224 Не мога да го тагна нещо, Тези с IPS матриците са 15 инчови, обаче са с несравнимо по-добро качество на изображението, също така тази резолюцивя е много удобна за работа, аз лично само този модел използвам- единият от моите го ползвам като десктоп и е навъртял над 26 000 часа работа, без нужда от ремонт само го отварям да го почистя отвреме на време.

Прочете ли, че лаптопът е с неработеща батерия? Това вдига цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочете ли, че лаптопът е с неработеща батерия? Това вдига цената.

Не е казано да вземе точно този, около триста лева се намират подобни модели, като се поразтърси по форумите. С работещата на същия сайт е 349 лв, може и да го устройва.

ето и за 300лв. IBM T60 с S-IPS матрица малко търсене и е готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.