Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес жака (3,5мм) който е на дъното си работеше перфектно обаче като смених от тонколони на слушалки Уиндоус ми казва, че няма включено аудио устройство. Опитах отново да пусна тонколоните, но и с тях не работи. Отпред също има гнездо, но то не е свързано. Напоследък доста често ми се налага да прехвърлям от слушалки на колони, възможно ли е нещо да се е прецакало от честата смяна? Моделът на дъното е ASUS M4N68T

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес жака (3,5мм) който е на дъното си работеше перфектно обаче като смених от тонколони на слушалки Уиндоус ми казва, че няма включено аудио устройство. Опитах отново да пусна тонколоните, но и с тях не работи. Отпред също има гнездо, но то не е свързано. Напоследък доста често ми се налага да прехвърлям от слушалки на колони, възможно ли е нещо да се е прецакало от честата смяна? Моделът на дъното е ASUS M4N68T

Мисля че имах подобен проблем виж нещо от драйвърите на звуковата ти карта , мисля че от нея прави тези работи и от там май се настройва или просто нещо неможе самият жак да разпознае устройството. :O.

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че имах подобен проблем виж нещо от драйвърите на звуковата ти карта , мисля че от нея прави тези работи и от там май се настройва или просто нещо неможе самият жак да разпознае устройството. :O.

Oказа се, че проблемът е бил в драйвърите. Сложих други и сега работи. Благодаря за помощта - модераторите може да заключите темата :)

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oказа се, че проблемът е бил в драйвърите. Сложих други и сега работи. Благодаря за помощта - модераторите може да заключите темата :)

Няма защо с здраве. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.