Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Искам да ви попитам дали мога да взема стипендия след завършен 9 клас(1 срок), защото майка ми ми вика, че мога, а учителките, че не мога.Успехът ми ще бъде 5,50 и съм от МГ "Д-р Петър Берон" Варна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не. Стипендия се взима ако предишната година си имал/а успех над 5.50, не предишния срок.Може пък да са изменили закона, но едва ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не. Стипендия се взима ако предишната година си имал/а успех над 5.50, не предишния срок. Може пък да са изменили закона, но едва ли.

Ок, благодаря за инфото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Искам да ви попитам дали мога да взема стипендия след завършен 9 клас(1 срок), защото майка ми ми вика, че мога, а учителките, че не мога.Успехът ми ще бъде 5,50 и съм от МГ "Д-р Петър Берон" Варна.

§ 5. При отпускане на стипендия от началото на учебната година се взема предвид успехът от предходната учебна
година, а при отпускане на стипендия от втория учебен срок - успехът от предходния срок .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

§ 5. При отпускане на стипендия от началото на учебната година се взема предвид успехът от предходната учебна
година, а при отпускане на стипендия от втория учебен срок - успехът от предходния срок .

Ок, благодаря за отговора и на всички, които бяха така добри да ми помогнат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.