Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Преди време бях пуснал една подобна на тази тема, но сега ще пусна още една, защото обстоятелствата са по-различни.Та, трябва ми някоя конфигурация от 800 до 900 лева, като за сега съм се насочил върху това : http://nikem-bg.net/cart/48189p1r1143p1r46469p1r46943p1r49355p1r1000578p1r1139p1r47426p1rf.html . Основно ще се играе LoL cs:go ( 120-130 fps поне искам да има ) BF3 и евентуално BF4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам това.

Обща стойност - 899.39 лв. с ДДС

По-добър процесор.Захранване с 5 г гаранция.Хубава кутия.Прилична видеокарта.Хард-диск с 3 години гаранция.Записвачка няма,но едва ли ще ви потрябва.
Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се загледах в първата тема на авторът.Съмнявам се изобщо да е чел какво му е писано там.Той си има хард-диск,който е 500 ГБ. Със сигурност ще има и кутия.Така че,ще можем да стъпим на съвсем друго ниво,ако се спести от тия части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се загледах в първата тема на авторът.Съмнявам се изобщо да е чел какво му е писано там.Той си има хард-диск,който е 500 ГБ. Със сигурност ще има и кутия.Така че,ще можем да стъпим на съвсем друго ниво,ако се спести от тия части.

Ono,нали знаеш,че голям процент от питащите тук,си остават само с питането,щото тати е изпил парите. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен това е поредната тема,която е просто една пусната тема,без по нея да има някакви реални действия.Доколкото си спомням,имаше един потребител преди месеци,чиято тема се проточи в няколко страници,и десетки мнения.Но наистина човекът излезе сериозен,по-късно пусна и снимки,да видим.Не съм забелязал други да го правят.Разбира се,това е лично мое мнение.Авторът на темата вече не е на линия,така че,явно всичко е безсмислено.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Noob & retard friendly, np. Като за начало парите са си мои, в краен случай бих взел някой кинтаж от бащата.Това, че съм излязал от форума и съм станал от компютъра означава ли, че няма да отворя и да погледна какво сте писали ? Без да сте информирани говорите, то човек да не поиска помощ от някой - баламурници. Евентуално игрите ще се играят на 1024x768, защото мониторът ми сравнително стар, може би след време ще го сменя. Относно стария компютър - отново пишете неимформирани и си създавате грешни впечатления. Компютърът евентуално ще го подаря на един приятел или ще го продам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.