Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ми предложите добра видео карта с която до мога да играя игрите на FULL HD със High i Very High Setings  на прилична цена няма значение дали е ATI или Nvidia, защото вече моята Zotac GTX 470 започва лека по-лека започва да губи фронта при по тежките игри.

Конфигурацията ми е :

1.CPU AMD FX-6300 (не е колкван)

2.MB Asrock 970 pro3 R2.0

3.Ram Kingston Hyper x blue 2x4 1600 Mhz

4.GPU Zotac GTX 470

5.PSU Corsair VS 550

6.Case CM Elite 430

7. Монитор LG Flatron L222WS 1680x1050 (След време ще го сменям и ще купувам Full HD монитор)

Редактирано от xSpown (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE VAPOR X R9 270X 2G G5 по-нагоре ми се струва овъркил спрямо процесора. Ако все още държиш на Нвидия - EVGA GTX760 SuperClocked 02G P4 2765 KR ACX Cooler.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По натам мисля да го клоквам. А захранването как е ще издържи ли ?

Не е топ серия захранване, но би се справило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI GTX 760 HAWK LE или отново да имаш Zotac ZOTAC GeForce GTX 760 AMP! Edition ZT-70402-10P, но ако не клокнеш процесора си мисля, че ще ги спъва. Може да се ориентираш към 270x. Захранването също ме притеснява, но би трябвало да издържи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава може ли да ми предложите захранване което ще може да ми позволи да клокна процесора и също така да захраня видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VS серията на Corsair не е особено добра, но пък едва ли ще има проблеми. Иначе може да вземеш PSU CM GX 450W APFC или FSP Raider 550W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай MSI N760 GAMING GTX760 2GB TF 2GD5/OC и си стой с Корсаря. Нито картата, нито процесора са много енергоемки и щом с лакомията GTX470 си нямал проблем с GTX760 консумацията ще е поне 50W надолу, така че всичко си е съвсем наред. Клоквай процесора и се радвай на новите игри. Е, ако намериш някоя R9 280X за около 500лв. още по-добре, но ако можеш да си позволиш малко над бюджета вземай направо PALIT GTX770 2G OC DDR5.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за ГТХ 760-Палитката е 425 лв.100 вата проц и до 170 вата видео (ГТХ 760)-захранването ще пее,макар да не е първа хубост,все пак е 500 вата +12.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип съм фен на MSI картите защото охлажданията са много добри и държат картите хладни при пълен товар така че мисля да си взема MSI-N760-GAMING-GTX760-2GB-TF-2GD5-OC която ми предложихте. Обаче ми хареса и R9 270 GAMING OC. Гледах  доста ревюта за тази карта и  я овърклокват на максимум и картата се държи стабилно и не вдигала над 60-61 градуса и също казват че  е  много тиха

ето тук го видях това. Даже минава и GTX760 и сега се чудя дали да не изчакам R9 270 вие какво бихте ме посъветвали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

R9 270 и 270X са напудрени и напомпани HD7870. Не са лоши карти, ама GTX760 е по-бърза и също се овърклоква добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за gtx 760.

270x

Това е страхотен вариант. Макар, че 760 се води по-бърза, не знам как стоят нещата относно токсис версията.

Редактирано от milenvdbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.