Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

xSpown

Търся си ново GPU

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да ми предложите добра видео карта с която до мога да играя игрите на FULL HD със High i Very High Setings  на прилична цена няма значение дали е ATI или Nvidia, защото вече моята Zotac GTX 470 започва лека по-лека започва да губи фронта при по тежките игри.

Конфигурацията ми е :

1.CPU AMD FX-6300 (не е колкван)

2.MB Asrock 970 pro3 R2.0

3.Ram Kingston Hyper x blue 2x4 1600 Mhz

4.GPU Zotac GTX 470

5.PSU Corsair VS 550

6.Case CM Elite 430

7. Монитор LG Flatron L222WS 1680x1050 (След време ще го сменям и ще купувам Full HD монитор)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджет?

Оправи си заглавието да не ти затрият темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE VAPOR X R9 270X 2G G5 по-нагоре ми се струва овъркил спрямо процесора. Ако все още държиш на Нвидия - EVGA GTX760 SuperClocked 02G P4 2765 KR ACX Cooler.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По натам мисля да го клоквам. А захранването как е ще издържи ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По натам мисля да го клоквам. А захранването как е ще издържи ли ?

Не е топ серия захранване, но би се справило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI GTX 760 HAWK LE или отново да имаш Zotac ZOTAC GeForce GTX 760 AMP! Edition ZT-70402-10P, но ако не клокнеш процесора си мисля, че ще ги спъва. Може да се ориентираш към 270x. Захранването също ме притеснява, но би трябвало да издържи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава може ли да ми предложите захранване което ще може да ми позволи да клокна процесора и също така да захраня видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VS серията на Corsair не е особено добра, но пък едва ли ще има проблеми. Иначе може да вземеш PSU CM GX 450W APFC или FSP Raider 550W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай MSI N760 GAMING GTX760 2GB TF 2GD5/OC и си стой с Корсаря. Нито картата, нито процесора са много енергоемки и щом с лакомията GTX470 си нямал проблем с GTX760 консумацията ще е поне 50W надолу, така че всичко си е съвсем наред. Клоквай процесора и се радвай на новите игри. Е, ако намериш някоя R9 280X за около 500лв. още по-добре, но ако можеш да си позволиш малко над бюджета вземай направо PALIT GTX770 2G OC DDR5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм за ГТХ 760-Палитката е 425 лв.100 вата проц и до 170 вата видео (ГТХ 760)-захранването ще пее,макар да не е първа хубост,все пак е 500 вата +12.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип съм фен на MSI картите защото охлажданията са много добри и държат картите хладни при пълен товар така че мисля да си взема MSI-N760-GAMING-GTX760-2GB-TF-2GD5-OC която ми предложихте. Обаче ми хареса и R9 270 GAMING OC. Гледах  доста ревюта за тази карта и  я овърклокват на максимум и картата се държи стабилно и не вдигала над 60-61 градуса и също казват че  е  много тиха

ето тук го видях това. Даже минава и GTX760 и сега се чудя дали да не изчакам R9 270 вие какво бихте ме посъветвали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

R9 270 и 270X са напудрени и напомпани HD7870. Не са лоши карти, ама GTX760 е по-бърза и също се овърклоква добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за gtx 760.

270x

Това е страхотен вариант. Макар, че 760 се води по-бърза, не знам как стоят нещата относно токсис версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.