Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Конкретно съм се спрял на Kingston HyperX 3K 2,5, 120GB или Samsung 120GB SSD 840 EVO. Чел съм review, но нещо не мога да преценя. Може да предложите някой SSD което според вас е по-добро от тези двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някое SSD което е 240-250GB? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да де ама не си споменал никакъв бюджет ?

и 3-те серии по-голям обем

INTEL 180 SSD 530 

Samsung 250GB SSD 840 EVO SATA 6Gb/s

KINGSTON SSD SH103S3 240GB - Kingston HyperX 3K

INTEL 240G SSD 530 

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да де ама не си споменал никакъв бюджет ?

и 3-те серии по-голям обем

INTEL 180 SSD 530 

Samsung 250GB SSD 840 EVO SATA 6Gb/s

KINGSTON SSD SH103S3 240GB

INTEL 240G SSD 530 

Ми за бюджет мога да кажа че търся някой евтин вариант понеже не ми се хвърлят толкова много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми за бюджет мога да кажа че търся някой евтин вариант понеже не ми се хвърлят толкова много пари.

Еми взимаш по-евтино SSD с по-малък размер или си търсиш втора ръка. Не са никак евтини...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми взимаш по-евтино SSD с по-малък размер или си търсиш втора ръка. Не са никак евтини...

Проблема е че искам да сложа някой игра в това SSD (понеже е доста по-бърз от HDD) а тези 120ГБ за кое по-напред да стигнат? Обмислям 240-250ГБ обаче като гледам са пракелно скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл да убиваш бавно ССД-то с игри.Играта ще ти стартира/заражда по-бързо от колкото на стандартния HDD диск,но разлика във кадрите няма да имаш.

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл да убиваш бавно ССД-то с игри.Играта ще ти стартира/заражда по-бързо от колкото на стандартния HDD диск,но разлика във кадрите няма да имаш.

Това със кадрите ми е кристално ясно, в момента новите игри ми вървят достатъчно добре. Но имам предвид за стартирането и зареждането, като пример мога да дам Battlefield 4 средно ми отнема едно 2,5-3 минути да ми зареди мапа отначало и направо заспивам през това време пред монитора и адски ме дразни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.