Премини към съдържанието
algor

Кобрата защити титлата след бой над Ейбъл

Препоръчан отговор

Кобрата защити титлата след бой над Ейбъл

Публикувано изображение

Звездата ни в профибокса Кубрат Пулев - Кобрата защити по изключително убедителен начин интернационалната си титла на Международната боксова федерация в тежка категория и претедентското място за сблъсък с Владимир Кличко, след като победи с технически нокаут американеца Джоуи Ейбъл. 

Публикувано изображение

Първият рунд започна предпазливо, като и двамата боксьори успяха да пласират по няколко успешни удара. Американецът беше по-активен, докато Пулев разучаваше внимателно играта му. На почивката Пулев получи критика от треньора си за леко пасивната игра. Ейбъл отново беше по-активен и през втория рунд, но ударите му не затрудняваха Кобрата. В последните секунди Пулев успя да пласира хубаво ляво кроше в лицето на Ейбъл. Третият рунд започна по-различен сценарии. Този път по-активен беше Кубрат, който още в началото пласира силен ляв прав. Американецът започна видимо да отпада и беше предупреден от рефера, че трябва да се боксира. В началото четвъртия рунд Ейбъл получи серия тежки удари, но след това успя със случаен удар да прати Кобрата в нокдаун. За да покаже на рефера, че всичко е наред Пулев застана на един крак, след което отвърна светкавично на предизвикателството на Ейбъл. Американецът на три пъти изпадна в нокдаун, но упорито настояваше, че има сили да продължи двубоя. Реферите обаче прецениха, че Ейбъл не е в състояние да продължи и обявиха Кубрат за победител с технически нокаут. Така Кубрат остава непобеден на професионалния ринг, а следващият му мач е планиран за началото на март.

http://www.sportal.bg/news.php?news=462954

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да го оставят да смеле американеца от бой.

Страшен е нашия - направо го прегази като валяк :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е...Поздравления отново за Кобрата :) Разбира се съм за  ,,нашето момче,, за мача му срещу Кличко,но трябва да е много по-добър там,защото ми се струва,че Кличко като че ли си направи една добра тренировка в мача му срещу Поветкин :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах този двубой, който ме изкефи максимално. Заслужена 19-та победа (дано не бъркам)

Най накрая нещо да ме накара да се почувствам горд Българин!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.