Премини към съдържанието
Tacho Veselinov

Оригинален ром за samsung tab 2 10.1

Препоръчан отговор

здржеите мозели да ми помогнете да намериа оригиналната ром са самсунг таб 2 10,1 5110 молаби мого спесно е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей :) Ето ти оригинален ром :) Android 4.0.3 - https://disk.yandex.com/public/?hash=fUF7PX4HoXlCMnpDgc3jpsU1fyieFmNlQfCVo7vtRnY%3D Android 4.0.4 - http://narod.ru/disk/65356941001.b0b3dc89079c72bb1bf581c9fa3c1756/P5100XWBLF3_P5100OXEBLG1_SER.zip.html Инструкции за инсталиране - http://www.androidbg.com/forum/topic54766-romofficial-404-403-samsung-galaxy-tab-ii-101.html

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия си избра ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия си избра ? 

оригиналната ако не стане несто сте пробам с другата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оригиналната ако не стане несто сте пробам с другата 

Коя версия си избра - 4.0.3 или 4.0.4 ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели после какво си направил .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега по-плавно ли върви отколкото с 4.2 ? 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Версия 4.0.4 за коя страна е ROM-a ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде да знам, аз да не работя във Samsung. Слагай андроида и тва е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде да знам, аз да не работя във Samsung. Слагай андроида и тва е.

Излиза ми, че е за Суадитска арабия. Който го сложи направо си вкарва автогол(говоря за българите).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза ми, че е за Суадитска арабия. Който го сложи направо си вкарва автогол(говоря за българите).

Аз се оправям. Запомнил съм къде е менюто за настройка на езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се оправям. Запомнил съм къде е менюто за настройка на езика.

Свалих този ROM и за мен. Вече много пъти чета, че новия ром е по-слаб от стария. За застраховка, не зная мога ли да направя becup на сегашния. А този ROM сигурно има руски, той не ми е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да качи официален 4.2.2 то друг май не е излизал за GT-P5100, Samsung забравиха БГ иначе на много други страни го дадоха....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето Ви и Официален ROM (последния който е излязъл) с БГ меню: http://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=39722&page=3 версия 4.2.2 който успях да си го кача.

П.П.- Давам съвети на притежатели на Андроид таблети, но сега и аз имам проблем.

Искам да кача costom ROM който е изчистен от излишни програми (това е изискването на Google към производителите), но не мога да открия как да си включа USB Debugging. Никъде не го намирам в Андроид 4.2.2 ?

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш settings -> about phone ->software info и там на някоя отъ позициите цъкаш 7 пъти, build number, kernel version или software version, не съм сигурен на коя беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎18‎.‎1‎.‎2016‎ at 10:54, rostislaf написа:

Отваряш settings -> about phone ->software info и там на някоя отъ позициите цъкаш 7 пъти, build number, kernel version или software version, не съм сигурен на коя беше

За съжаление при мен се вижда така: Setings - About devace и тук са: Software update, Status, Legal information, Device name в тъмен цвят (може да се променя нещо) и още в светло Model number: GT-P5100, Android version: 4.2.2, Baseband version: P5100XXDMI1, Kernel version: 3.0.31-1711997, Build number: JDQ39.P5100XXDMI2 но нищо не се получава.

Вече разбрах как се влиза в USB Debugging:  Отиваш в Settings - About device - Build number и кликаш върху него докато ти излязат Developer options.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Djem Imam
      Здравейте.Вчера си изпуснах телефона и се счупи екрана горе в левия ъгъл на телефона,работеше 1 ден без проблем но сутринта просто се изключи.Пробвах хард ресет и други комбинации със копчетата но не става.Когато пробвам да го включа почва да вибрира през 10 секунди за няколко часа,също така и от време на време издава някакъв странен звук точно като радиостанция,ако ме разбирате.Чак понякога ме стряска.Въпроса ми е дали трябва нов дисплей който е доста скъп за този модел или има друго решение,защото нямам излишни пари да го давам на сервиз да видят какво му има.А и ако си поръчм нов дисплей и се окаже че не е от дисплея ще е много тъпо...Някой ако е имал подобен проблем да сподели как го е оправил.Ще съм му много благодарен.Ето и снимка.

• от аm-аm
      Не е промоция, само хвърлям захранка. Като голямото коледно намаление, което, че е голямо - голямо си е, че е коледно - коледно е, ама не е намаление.
      Чета как се раздават салати и ракия на вересия, простотията е безплатна, и реших, като нищо не коства, като едновремешната тема за сираците, където думите бяха големи, а делата - никакви, да раздавам апартаменти и коли. Не, че на някой са му потрябвали коли. Те са като бижутата - само да пилят нервите на околните, а на собственика - двойно, но да го крие, защото му е по-важно, че и на другите ги пили. Реших да не раздавам здраве и щастие, защото тях всеки може да си ги купи или най-малкото да не ги прахосва, но съдейки по това, че масово ги купуват и масово ги прахосват, значи не са чак толкова важни.
      Всеки, който влезе в темата има по един 120 m2 апартамент, с изглед към центъра (не централните гробища, това е друга промоция) и една кола нов модел на 5 години каране и с масло за смяна, да не завиди някой, че всичко ви е наред.
      Ай наздраве!!!
    • от divna
      Здравейте,

изправена съм пред избор на нов смартфон. От 2011г. до момента успешно и безпроблемно ползвам Samsung Galaxy S II. Нищо му няма, работи си без проблеми, не забива, не бози и т.н., но .... е старичък вече. Някои приложения не се отварят и ме дразни това, че не прави хубави снимки.
      Та, оглеждам какви смартфони предлагат Samsung към момента. Виждам, че са представени по класове - клас А, клас S и т.н. съответно и включени след името на марката Samsung A5, Samsung J5, Samsung S6 т.н. Моля за информация - по какво се различават класовете. 
      От четеното насам-натам оставам с впечатление, че Samsung Note 4 ще ми свърши работа - за социални мрежи, браузване, снимки ...
      Моля за препоръки  И Благодаря предварително!
    • от Ивайло П.
      Здравейте,
      От вчера започнах да играя ''Order and Chaos'' и след като играя около 10 минути процесора загрява много и дисплея започва да става горещ, а ако играя повече 30 минути+ започва да става наистина много горещ и почва да ми пари много на пръстите, иначе проблеми със FPS-то нямам(само в градовете където е пълно с много хора, но мисля че това е нормално). А за загряването приятелите ми, които също я играят от доста време казват, че е нормално и че при тях също е ставало така.
    • от Метин Шабан
      Добър вечер . Въпроса ми е следният : 
      Това SSD от емаг идентично ли е на това SSD от никем и защо цената там е толкова висока ? Питам защото аз лично смятах че от никем предлагат най-ниски цени и сега се чудя дали не сам поръчал по-друг модел ССД който е с по-слаби характеристики !? Ще съм благодарен ако ми кажете само дали са идентични
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.