Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

fezze

Мнение за конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли изразили мнението си за http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=550342.Според мен машината си екстра за парите и идва сглобена с гаранция  :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли изразили мнението си за http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=550342.Според мен машината си екстра за парите и идва сглобена с гаранция  :) .

Ич не е екстра.Колко е максималния бюджет?Не купувай готови конфигурации!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази карта GT 620 или там 630 ще си играеш CS 1.6, MuOnline и ще си гледаш Full HD филми и клипчета и нищо друго!

НЕ НА ГОТОВИТЕ КОНФИГУРАЦИИ! 

Мен тази тема ми изглежда отново със спамерска цел! За 10 дни се пуснаха 2-3 подобни теми за готови машини и "дайте съвет" изписано в тях и посочена готова конфигурация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ставай смешен и рекламата се заплаща,а не по този начин.

Терминатор,реклама е.Да я трият!Интересно какво рекламират-смотан комп за много пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера пусна тема. Днес пак. Защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази карта GT 620 или там 630 ще си играеш CS 1.6, MuOnline и ще си гледаш Full HD филми и клипчета и нищо друго!

НЕ НА ГОТОВИТЕ КОНФИГУРАЦИИ! 

Мен тази тема ми изглежда отново със спамерска цел! За 10 дни се пуснаха 2-3 подобни теми за готови машини и "дайте съвет" изписано в тях!

Точно така.И досега само една снимка на монитор новозакупен сме видели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя всяка нормална фирма ще ти я сглоби при това безплатно ако така искаш и ще е с гаранция при това пълната за всеки компонент.

Процесорите идват с 3 год. а паметта с 5 г. а забележи че те ти дават 2 год.

Иначе не не си заслужава парите с голяма надценка е. За игри също не става та дори да не ти пука за парите не върши работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С една дума темата е чист фейк и какво го кара автора да спами не се знае!

Eто за коя тема говори колегата Нико_ - http://www.kaldata.com/forums/topic/220409-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/#entry2726400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.