Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dan4060

Инсталиране на навигация

Препоръчан отговор

Здравейте  купих си телефон - Алкател андроид  .Всичко си има но желанието ми е да си изтегля навигация и евентуално карти и да я ползвам в България посредством  със сателит а не с нет.Възможно ли е или не  дайте кое как да направя .Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте  купих си телефон - Алкател андроид  .Всичко си има но желанието ми е да си изтегля навигация и евентуално карти и да я ползвам в България посредством  със сателит а не с нет.Възможно ли е или не  дайте кое как да направя .Благодаря ви.

1. Следваща тема с такова заглавие ще замине в коша

2. Има теми за телефони, тук не е мястото на тази тема

3. Купувате си софтуера от магазина заедно с картите и го инсталирате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни този форум http://www.androidbg.com/forum/  :). Трябва да си логнат за да ти се покаже раздела с GPS :). За предпочитане инсталрай си NAVIGON много-добра навигация на български език и български гласови команди :) .Често има ъпдейт на приложението и на картите, не товари телефона и батерията, позоционира доста вярно :). Навигацията е ОФЛАЙН, не изисква интернет по време на навигация, интернет и трябва за да си ъпдейтва картите и приложението и, ако искаш с интернет да ти намери по-бързо сателити :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sygic,е също мн добра навигация,предимството при нея е,че пестиш място на тел. , защото си инсталираш карти на държави , които са ти нужни,Също я има на БГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sygic,е също мн добра навигация,предимството при нея е,че пестиш място на тел. , защото си инсталираш карти на държави , които са ти нужни,Също я има на БГ.

Колега, не знам дали си ползвал Navigon, но и тя има възможност да избираш карти на държави които ще ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах да инсталирам Navigon на моя Galaxy Core Duos. Сечеше ужасно! И дисплеят стана много нечувствителен към докосване. Имах чувството, че трябва едва ли не да го натискам, за да реагира.. Освен това, картите, които самата програма си изтегли, не бяха толкова подробни като на двете ми други навигации - Sygic и iGo. Имената на улиците не винаги се показваха, менюто е много странно ... А бе, с една дума - отврат. Веднага я махнах. 

Препоръчвам гореспоменатите две, изборът е по вкуса на собственика на телефона :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, не знам дали си ползвал Navigon, но и тя има възможност да избираш карти на държави които ще ползваш.

Не не съм ползвал Navigon до сега, да така е можеш да си избираш карти на дъжавите ,които ползваш, но е по голяма около 650мб е.Igo също не съм ползвал,Garmin и Sygic съм ползвал, втората предимно на тел.,сега съм с версия 13 мн е добра.Колега място за съдене не трябва да има,ние само предлагаме,нека автора на темата да си прецени,коя ще ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.