Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам един въпрос колеги оказа се ,че компа ми е мъртвец и искам да ви попитам какво да си взема т.е. моляза съвет. Досегашните характеристики са следните:   процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+, дъно Asus M2N-E  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN),чип сет nVIDIA nForce 570 SLI, системна памет AMD Hammer, 3072 MB  (DDR2 SDRAM), видео карта   GeForce GT 640  (1024 MB). хард диск 250гб.

Не е нищо особено ,но за аматьор като мен е достатъчно. Сега обаче мога да ползвам само видеокартата, захранване чисто ново 500вата, хард диск и кутия. Трябва ми съвет за конфигурация от дъно процесор и рам и евентуално DVD или блурей ако не е много скъпо възможно най-добри за около 350-400 лв. таван, ако не става предложете нещо моля ,че не зная какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте сега,искате да кажете,че едновременно са отишли във вечните силициеви полета процесорът,дъното,и рам-паметта ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос колеги оказа се ,че компа ми е мъртвец и искам да ви попитам какво да си взема т.е. моляза съвет. Досегашните характеристики са следните:   процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+, дъно Asus M2N-E  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN),чип сет nVIDIA nForce 570 SLI, системна памет AMD Hammer, 3072 MB  (DDR2 SDRAM), видео карта   GeForce GT 640  (1024 MB). хард диск 250гб.

Не е нищо особено ,но за аматьор като мен е достатъчно. Сега обаче мога да ползвам само видеокартата, захранване чисто ново 500вата, хард диск и кутия. Трябва ми съвет за конфигурация от дъно процесор и рам и евентуално DVD или блурей ако не е много скъпо възможно най-добри за около 350-400 лв. таван, ако не става предложете нещо моля ,че не зная какво да правя.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.