Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

gentiko

Какво да взема помогнете моля

Препоръчан отговор

Имам един въпрос колеги оказа се ,че компа ми е мъртвец и искам да ви попитам какво да си взема т.е. моляза съвет. Досегашните характеристики са следните:   процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+, дъно Asus M2N-E  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN),чип сет nVIDIA nForce 570 SLI, системна памет AMD Hammer, 3072 MB  (DDR2 SDRAM), видео карта   GeForce GT 640  (1024 MB). хард диск 250гб.

Не е нищо особено ,но за аматьор като мен е достатъчно. Сега обаче мога да ползвам само видеокартата, захранване чисто ново 500вата, хард диск и кутия. Трябва ми съвет за конфигурация от дъно процесор и рам и евентуално DVD или блурей ако не е много скъпо възможно най-добри за около 350-400 лв. таван, ако не става предложете нещо моля ,че не зная какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте сега,искате да кажете,че едновременно са отишли във вечните силициеви полета процесорът,дъното,и рам-паметта ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос колеги оказа се ,че компа ми е мъртвец и искам да ви попитам какво да си взема т.е. моляза съвет. Досегашните характеристики са следните:   процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+, дъно Asus M2N-E  (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x4, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN),чип сет nVIDIA nForce 570 SLI, системна памет AMD Hammer, 3072 MB  (DDR2 SDRAM), видео карта   GeForce GT 640  (1024 MB). хард диск 250гб.

Не е нищо особено ,но за аматьор като мен е достатъчно. Сега обаче мога да ползвам само видеокартата, захранване чисто ново 500вата, хард диск и кутия. Трябва ми съвет за конфигурация от дъно процесор и рам и евентуално DVD или блурей ако не е много скъпо възможно най-добри за около 350-400 лв. таван, ако не става предложете нещо моля ,че не зная какво да правя.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.