Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

---

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !Искам да ви питам заслужават ли си тези колони за 15 лева ?http://prodavalnik.com/tonkoloni-resprom-i22903111Някой слушал ли ги е ? Как се представят ? Имат ли хубави ниски и високи ?Кои е по-добре да взема ? Горните или ей-тия http://prodavalnik.com/tonkoloni-shnayder-i22895379Аз мисля, че горните са по-добри, но все пак искам да чуя и вашето мнение.Бюджет - 20 леваУсилвател - Sharp SA-116H(BR), трябва да купя някакви колони за него, които да свирят добре. Все пак мощността му е 25 вата.Няма значение импеданса, STK4141II поддържа от 4 до 16 ома.В дата.бг ми казаха, че респромите били отвратителни - елипсовиден нискочестотен, ужасни среди и високи. А вторите имали само средни и високи.

Но все пак искам да чуя и вашето мнение.

Благодаря предварително !

(В раздел "Празни приказки" я заключиха, затова пиша тук)

Първите: Некачествен звук в комбинация с отвратителен дизаин. Чувал съм ги как свирят (набиват предимно на среди) и не бих си ги взел дори и като подарък.

Вторите: самият им дизайн говори колко ги бива - в случая съм убеден, че са още по-зле и от респромките.

П.П. Ако все пак това са ти алтернативите, можеш да вземеш първите, ако не ти пука за качеството на звука и държиш да се вдига "гюрултия".

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте !Искам да ви питам заслужават ли си тези колони за 15 лева ?http://prodavalnik.com/tonkoloni-resprom-i22903111Някой слушал ли ги е ? Как се представят ? Имат ли хубави ниски и високи ?Кои е по-добре да взема ? Горните или ей-тия http://prodavalnik.com/tonkoloni-shnayder-i22895379Аз мисля, че горните са по-добри, но все пак искам да чуя и вашето мнение.Бюджет - 20 леваУсилвател - Sharp SA-116H(BR), трябва да купя някакви колони за него, които да свирят добре. Все пак мощността му е 25 вата.Няма значение импеданса, STK4141II поддържа от 4 до 16 ома.В дата.бг ми казаха, че респромите били отвратителни - елипсовиден нискочестотен, ужасни среди и високи. А вторите имали само средни и високи.

Но все пак искам да чуя и вашето мнение.

Благодаря предварително !

(В раздел "Празни приказки" я заключиха, затова пиша тук)

Наско! Честита коледа!

Спести си 15 лева а ако са 20 както си написал, си купи нещо друго с тези пари а не нито единият модел, посочени от теб. Имаш такива хубави постове, но с този ме изненада тотално. А ако все още можеш, може и да си изтриеш поста.20 лева не са много пари, но и тези дрънкалки са ти напълно излишни в къщи, защото накрая ще ги "добавиш" към подписа си! На теб и фамилията, весело посрещане на новата година, желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наско! Честита коледа!

Спести си 15 лева а ако са 20 както си написал, си купи нещо друго с тези пари а не нито единият модел, посочени от теб. Имаш такива хубави постове, но с този ме изненада тотално. А ако все още можеш, може и да си изтриеш поста.20 лева не са много пари, но и тези дрънкалки са ти напълно излишни в къщи, защото накрая ще ги "добавиш" към подписа си! На теб и фамилията, весело посрещане на новата година, желая!

E кво да направя, в момента имам само 20 кинта в джоба :)  Пък и усилвателят е от времето на баба ми, чак толкова качествени колони не му трябват...

И на теб, весело посрещане на новата година !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

E кво да направя, в момента имам само 20 кинта в джоба :)  Пък и усилвателят е от времето на баба ми, чак толкова качествени колони не му трябват...

Купи си две дълги луканки с парите и няма да съжеляваш. А усилвателя го подари на някого, за да те запомни като добър човек. Тъкмо ще поканиш и баба си за яденето и ще те благодлови!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не пречи на този стар усилвател да извади що-годе кадърен звук, но с нещо много по-качествено и съответно и по-скъпо.

Послушай съвета на бай Стефан!

По-добре тези 20 лв. ги похарчи за фишове за тотото, отколкото за подобна безсмислена покупка.

И от мен весело посрещане на Новата година. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нищо не пречи на този стар усилвател да извади що-годе кадърен звук, но с нещо много по-качествено и съответно и по-скъпо.

Послушай съвета на бай Стефан!

По-добре тези 20 лв. ги похарчи за фишове за тотото, отколкото за подобна безсмислена покупка.

И от мен весело посрещане на Новата година. :)

Ех! Това е много разумно предложение. Как не се сетих за него. А "представи си" че удариш кьоравото!!!За мен и колегата, обезателно по костюмче. За другите - не зная!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като ти предлагат Хитачи, които изглеждат много по-добре на външен вид, какво ли мислят...? Ако мембраните са с изгоряла хартия от времето или пък са с провиснала намотка, която "стърже" по магнита, тогава какво ли пак ще мислят. Тези ОТ нямат дори филтър, а само един кондензатор разделящ НЧ от ВЧ и е изсъхнал хиляди пъти до сега. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като ти предлагат Хитачи, които изглеждат много по-добре на външен вид, какво ли мислят...? Ако мембраните са с изгоряла хартия от времето или пък са с провиснала намотка, която "стърже" по магнита, тогава какво ли пак ще мислят. Тези ОТ нямат дори филтър, а само един кондензатор разделящ НЧ от ВЧ и е изсъхнал хиляди пъти до сега. 

Мааани ги тез хитачита... Аз само като ги видя на снимката... :) Мерси...

Но там мислят, че респромите не са чак толкова зле...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мааани ги тез хитачита... Аз само като ги видя на снимката... :) Мерси...

Но там мислят, че респромите не са чак толкова зле...

АМи питайте тях, защо ние трябва да обясняваме техни мнения и идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се чудя кои са хората с неправилното мнение : калдатовците или хардуер.бг, но и от дата.бг един каза, че са много зле ::. http://forums.data.bg/index.php?s=e0a886367d912193e8d122f86006620f&showtopic=2150752

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се чудя кои са хората с неправилното мнение : калдатовците или хардуер.бг, но и от дата.бг един каза, че са много зле ::. http://forums.data.bg/index.php?s=e0a886367d912193e8d122f86006620f&showtopic=2150752

Респромките категорично НЯМА  да ти вършат работа.

Те са за максимум до 10 W, а твоят усилвател е два пъти и половина по-мощен.

Усилиш ли звука малко повече от половината - ще избушиш толонките и толкоз - ще си имаш два паметника в дома си.

И защо го няма съдържанието на първия пост ?!

Темата явно е за затваряне, щом авторът си е изтрил поста.

Точка тогава !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.