Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Трябва да си досглобя конфигурация... Имам дъно - Asrock B75M DGS и процесор Pentium G2020 с вградено видео. Каква рам и какъв хард диск ще са подходящи за тази конфигурация, като се има впредвид, че засега ще си карам с вграденото видео, а по - късно смятам да взема нещо от рода на Radeon HD 6670. Захранването е Codegen 300В,  но когато купя видео карта ще го сменя. Бюджета ми е около 170 - 180 лева. Смятам, че 4 гб рам и 320 - 500 ГБ хард диск са ми достатъчни. Предимно за игри ще се използва, но не на висока графика, което и не е възможно с този процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код:

Обща стойност - 178.81 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/46377p1r48582p1rf.html
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 172.46 лв. с ДДС
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам и на 1333 МХз да вземеш пак бива (така или иначе проца поддържа ДДР3-1333 МХз).Ако мислиш за в бъдеще за още рам,вземи една плочка 4 гигабайта,ако ли не-2х2 гигабайта;грабвай най-евтината 1333/1600.Диска по-добре да е 1 ТВ,защото 320/500 са много близки до 1ТВ като цена.Като решиш за видео,вземи 7750 ГДДР5,а не 6670,а захранване FSP 350 APN.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за предложенията!!! Ще се спра на някое от тях !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.