Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

от много време пукам врата си и някак не мога да спра ако не го правя започва да ме боли и кривя главата си наляво и надясно.. с гърба същата работа. :( иначе е голямо удоволсвие.. :D 

има ли някакви последици или...?

Редактирано от gameaddicted (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще откриеш, че има и други играчки по тялото ти :ph34r: И повярвай ми, все с тях ще си играеш, ще забравиш за врата :clown:

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще откриеш, че има и други играчки по тялото ти :ph34r: И повярвай ми, все с тях ще си играеш, ще забравиш за врата :clown:

Ами, ако не ги открие???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не го открие,така ще си остане--само с пукане на врата.Ха,ха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един преглед при невро-хирург няма да е излишен.  "Пукане" е полезно, но е по-добре да се прави от специалист ((кинезитерапевт) при масаж. Ако се прави много често, може да се преразтегнат връзките между шийните прешлени. 

П.П

Можеше да озаглавиш темата "Пукане на врат", понеже така са разбира, че е за "врата" (входна) през която се влиза-излиза.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пукайте, пукайте. Ръчички, вратлета. А след 30 години - охх, ставите ми... Оххх, това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.