Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. От 2,3 дни имам болки в предното рамото от волейбол. Най-вероятно е от пренатоварване. Като забия усещам остра болка в предната част на рамото. Бих искал да попитам по-опитните спортисти какво да правя за да намалеят болките. Имаме състезание другата седмица в понеделник, а аз се готвя от доста дълго време и направо ми става тъжно, че може да го пропусна. За сега се мажа с гел от дяволски нокът. Разпитах за него и повечето хора го харесват и казват, че наистина помага. Почивам си, не ходя на тренировки с мисълта да се оправя до понеделник. 

Редактирано от RadoD1mov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Болката е симптом за проблем. Не се опитвай да я подтиснеш, защото така можеш да си докараш по-сериозна травма.

Най-добре е да се прегледаш при лекар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или е възпаление на рамото или е от преумора, друго се съмнявам да е...дано да е 2-рото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Лекар!!! Предвид населеното място от което сте  - ортопед. Вероятност за периартритче на рамото ...  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но предполагам тогава болката ще е и в най-малкото движение на рамото. Аз си движа рамото свободно, проблема е само когато забивам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбираш, или не искаш да ме разбереш ... Болката е признак за това, че си претоварваш рамото. Тялото ти се опитва да ти каже нещо. Ако искаш да спреш болката, и да продължиш да го претоварваш - рискуваш по-сериозна травма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че съм го претоварил. От 11 си почивам, и ми се иска просто до 21 да съм добре.Edit 19.01 : Значи ходих вчера при спортен лекар , аз му обясних, че в понеделник имам мач и няма как да не играя и като цяло нямам ограничения в движението на рамото , болката е само когато забия. Той каза няма страшно, нямам възпаление на рамото нито някакви разкъсани връзки. След което ми удари една инжекция в задното рамо, в която даже и не знам какво имаше и ми изписа беналгин 3 пъти дневно до Вторник и едно мазило да се мажа и ми каза 15 мин преди загрявката за мача да се намажа с него и да пия 1 беналгин. Въпросното мазило е Перскиндол, а от вчерашната инжекция като, че ли рамото ме боли още повече. Той ми каза, че може да ме заболи и ми каза да пия беналгин. Във вторник след 2рия ми мач каза пак да ида и вече да назначи някакво лечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Captain Jack Sparrow
      От известно време започнах да проявявам интерес към волейбола и естествено без собствена топка няма как да стане понеже нямам приятели, които да споделят този интерес. Гледах доста модели, но не съм сигурен какво точно искам. С топката ще се играе на цимент и ми е пределно ясно, че освен ако не е от някаква гума няма как да не се скъса. Достатъчно футболни топки съм спукал и мисля вече да започна с волейбола.

Та да караме по същество. Нямам никакви изисквания от към цвят, идеята ми е да е колкото се може по-качествена. 

Не искам скъпарски топки на Микаса от 105 лева, а нещо от рода на 20-35 лева. 

Отворен съм за всякакви предложения!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.