Премини към съдържанието
eXasis

Свързване на слушалки Sennheiser X320 към PC

Препоръчан отговор

Здравейте,Скоро си взех тези слушалки на оферта, обаче ще трябва да си ги пригодя и за компютър. Въпросът ми е какви преходи са ми нужни и най-вече откъде мога да ги купя онлайн. Доколкото виждам ще трябва един 2.5мм -> 3.5мм, а нещо за RCA-тата разчитам вие да кажете, ако трябва. Благодаря!

Редактирано от eXasis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, опитвам се оттук да видя с какви накрайници са в момента слушалките ти, и какви изводи имаш на компютъра, ама някакси не успявам ... :cool:  Айде удари едно рамо, а?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

X320 са слушалки за Xbox и съответно за TV. Имат 2.5мм jack, който е за микрофона, и RCA накрайници(бял и червен) към телевизора за аудио. На компютъра изводите рядко могат да бъдат по-различни от стандартните 3.5мм стерео, така че такива са и моите. Предполагах, че се подразбира, извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимаш си един преходник от 2,5 -> 3,5 и един преходник от чинч към 3,5. Има ги по аудио магазините...

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси си преходник от 2.5  към 3.5 на марката Amphenol - не се занимавай със евтини кийтайски шитни за да не съжаляваш горчиво след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.