Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Чудя се какъв телефон да си избера.Колебая се между Samsung I8262 Galaxy Core Duos или Alcatel One Touch Idol 6030 . Като дизайн и елегантност по-ми харесва Alcatel-а,но като хардуер не знам кой е по добър?Процесорът му е малко по слаб но има по хубава камера?Вие сте нататък :) 
Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и от мен глас за алкатела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Чудя се какъв телефон да си избера.Колебая се между Samsung I8262 Galaxy Core Duos или Alcatel One Touch Idol 6030 . Като дизайн и елегантност по-ми харесва Alcatel-а,но като хардуер не знам кой е по добър?Процесорът му е малко по слаб но има по хубава камера?Вие сте нататък :) 

Благодаря предварително!

В този избор - френския.

Какво е общото между Firefox браузър и серията Galaxy?

Ползват база данни SQLite за съхранение на поверителна информация. За Firefox това са файлове:

[*]signons.sqlite

[*]key3.db

Вие получавате сесии/бисквитки, набирате пароли в споменатия браузър, все лични/секретни неща. Те се съхраняват в споменатите горе файлове, но в хеширан вид. Не може да се каже същото за серията Galaxy, включително до флагмана им S3. Проблемът е, че рутиран телефона лъсва sqlite-файла. Този файл съдържа паролата ви към Google в открит текстови вид. Попада телефона ви в ръцете на недоброжелател или по време на ремонт, и паролата бива разчетана просто като този текст.Тъпо!

Иначе и двата телефона са шитня. За тези пари с риск, да се повторя, безпорен фаворит е JiaYu G4:

[*]MT6589T 1.5Ghz quad-core

[*]1GB RAM+4GB ROM

[*]Екран 4.7 inc, разрешение:1280×720 IPS Gorilla Glass 2

[*]Фронтална камера: 3 МПикс, Задна камера: 13 МПикс авто-фокус

[*]GPS с A-GPS

[*]WIFI, Bluetooth, FM - радио

[*]Yamaha аудио процесор

[*]microSD до 64 GB

[*]Li-Ion 3000мАч батерия

[*]Android 4.2 JB (Jelly Bean)

Версията в тъмно предлага алуминизиран корпус, за допълнителни 25$ към цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също за алк-а.Самсунга тряаа в раница да го носиш  :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.