Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте има проблем и то голям че като звънна на някой или дигна (в дискусия също)  на другата страна  им прекъсва   как да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Стоименовввв
      Отново искам да попитам - явно никой не знае отговора... Използвам пачната версия на Скайп, 5.5 , когато лаптопа и отсрещния човек сме на различен интернет, се разпада разговора, когато сме на един Интернет , скайпа върви идеално. Може ли някой да ми отговори каква може да е причината ? Една приятелка изтегли пача, звънна си и всичко е нормално при нея...
    • от midway
      Здравейте, от тази сутрин имам проблем с влизането в скайп, след въвеждане на парола (по принцип се 'логва' автоматично с пускане на програмата) ми излезе това:

Пробвах да влезна през сайта (https://www.microsoft.com), там ми излиза подобно съобщение:

Когато кликна на "Аз съм възрастен. Защо виждам това?" ми иска дата на раждане, въвеждам я и за потвърждение ми изисква кредитна карта:

• от canko99
      Здравейте! От няколко дни не мога да вляза в скайпа, не поради грешни данни за вписване, а поради това, че skype ми искат много подробни лични данни за мен,  аз разбира се няма да ги дам ей тъй и затова реших да питам вас какво да правя. Помня, че оня ден като гледах новините, чух че ЕС щял да има нови изисквания към компании като фейсбук,скайп и т.н. моят проблем дали има нещо общо с това? Благодаря ви предварително!
    • от бат'начо
      Оказа се, че напълно работещата версия при мене е 8.11.0.4.
      sudo apt install --reinstall skypeforlinux=8.11.0.4
      sudo apt-mark hold skypeforlinux
      И за момента от терминал няма да се обнови до следващата версия с full-upgrade или dist-upgrade.
    • от Alive1BG
      Здравейте имам проблем с скайп отварям папката на скайп и от там го пускам както пише но пак излиза това! Ако някой може да ми помогне ще съм благодарен.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.