Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър вечер имам въпрос относно никем нет преди 3 часа си поръчах конфигурация от там и ми дойде емайл че съм си поръчал но въпросът ми е кога ще ми звъннат за потвърждение :) нетърпелив съм :) ако някой си е купувал от там конфигурация да каже долу горе колко време се чака за да ти звъннат за потвърждение благодаря предварително :) Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре педи обяд ще се обадят за потвърждение.Опаковат ги нещата следобед.В сряда преди обяд са у вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер имам въпрос относно никем нет преди 3 часа си поръчах конфигурация от там и ми дойде емайл че съм си поръчал но въпросът ми е кога ще ми звъннат за потвърждение :)нетърпелив съм :)ако някой си е купувал от там конфигурация да каже долу горе колко време се чака за да ти звъннат за потвърждениеблагодаря предварително :)Поздрави !

Тези трепети, май няма да те оставят да спиш тази вечер. Утре между 10 и 13 часа ще ти се обадят, а може и по-рано.Все пак трябва да ти нагласят хардуера за куриер. E-mail е стандартен отговор на системата за успешно приета поръчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да използвам темата на колегата. Може ли да се поиска да се доставят нещата примерно между 17:30 - 18:00 часа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да използвам темата на колегата. Може ли да се поиска да се доставят нещата примерно между 17:30 - 18:00 часа ?

Да, от самата куриерска фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За по-сигурно,защо не поискаш да доставят до най-близкият на теб офис.Пък ще си я вземеш когато можеш.Даже ще е по-евтино така.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях някакви мнения, че въпреки доставката до офис на Еконт, самата доставка излиза много скъпо от Никем. Не знам до колко са верни тези приказки от хора, които са поръчвали от никем.Аз просто нямам автомобил и при поръчка на цяла конфигурация, не знам как ще я занеса до вкъщи (ако нещата са в отделни кутии. Ако всичко е в голям кашон, може да се измисли нещо (с двама приятели да отидем до офиса на Еконт, който е близо до вкъщи, и след това да вземем пратката). Ако някой има по-голям опит с поръчка на цяла конфигурация и вида, в който е опакована, ще помоля да сподели. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цяла конфигурация ми излезе 20-2-3лева. Един кашон и едно пликче с кутиите. Това по спиди. Понеже ми е по удобен и на мен офиса на еконта поисках него, ама булката викаше че по спиди е по-тънко и ма нави. Големия кашон - от кутията, имаше и дръжка отгоре, все пак не знам дали всички са така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.