Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте бихте ли ми казали какво е нужно да си подсиля за да джиткам ГТА4 на макс.

HD 7770, 3.4ghz 4mb cache, 500W PSU, 4gb ram,500GB hDD 7500RPM.

Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ясно какъв е процесора. Ама тая игра е зле портната и дори на топ хардуер не е ясно дали ще върви както трябва. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ясно какъв е процесора. Ама тая игра е зле портната и дори на топ хардуер не е ясно дали ще върви както трябва. ;)

amd 750k

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте бихте ли ми казали какво е нужно да си подсиля за да джиткам ГТА4 на макс.

HD 7770, 3.4ghz 4mb cache, 500W PSU, 4gb ram,500GB hDD 7500RPM.

Благодаря предварително! :)

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С конфигурацията долу цъкам на high 1400x1050

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fiori
      Добър ден! Отново се обръщам към вас с молба за помощ. Не е кой знае какво за някои от вас, но мен ме затруднява махането на фон от гиф. Нямам си ни най-малка представа как се случва. На изображение знам, но гифчетата явно си имат някакъв чалъм, който ако някой знае - да ми сподели. Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът не е към тази графа във форума. 
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте не знам дали мястото на темата е тук но искам да ви попитам дали има някакъв начин когато си под 18 и си web програмист да продаваш това което си направил някъде.  
    • от Hold em
      Здравейте ! Значи имам 2 хард диска от които единият е със лоши сектори , но при преинсталация на компютъра съм разпределил така дяловете , че е малко хаус . Проблемът е , че на  този с лошите  сектори имам информация , която ми трябва и искам да я преместя на този , който е без лоши сектори , но не знам как да видя кой , кой е ? Смисъл има ли някакъв начин или програма , чрез който/която да видя как се казва хард диска , каква информация имам на него и кой дял от всичките  е сложен на диска . Понеже ще го сменям . Ще  съм много благодарен ако ми помогнете  
    • от ivandersar
      Здравейте колеги.Имам следният проблем и ще съм благодарен ако ми дадете каквито и да било съвети.
      ПРОБЛЕМЪТ Е СЛЕДНИЯ
      Купих си рутер и понеже не е някаква голяма философия самото му пускане и свързване го направих сам.Тук обаче идва проблема.Кабелът който идва от доставчика го свързвам в порта WAN и лампичката свети.Свързвам компютъра в един от другите свободни портове и тази лампичка свети.В действителност wi fi сигнал има но като се свържа с някое от устройствата си имам 5 черти обхват но в действителност интернет няма.На компютъра също няма интернет като ми седи жълто триъгалниче.А като пусна кабела от доставчика в компютъра интернет ИМА.
      Чудя се възможно ли е рутерът да не приема по някакъв начин сигналът който идва по кабела...И за това да не може да го предаде след това ?
      Ще съм ви благодарен за всеки съвет за това какво бих  могъл да направя.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.