Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Хайде някой софиянец,който е ходил на 4DXкино да опише за какво става въпрос ,колко струва и заслужава ли си!!!  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че точно Изабел трябва да слушаш, той не е в България :DХодил съм до сега на 2 филма - Върколакът и Аватар го даваха на 4Dx.Зависи от филма на който смяташ да ходиш - задължително гледай да има мноооого ефекти и да е правен с много пари, защото все пак 4DX си е 20 лева...Задължително ако питаш мен е да се подсигуриш с дреха с висока яка, защото и двата филма бяха дълги и постоянно дали стрели, дали летене или вятър и т.н. ти духа право в главата и врата...Наистина е хубаво преживяване, но и не очаквай кой знае какво ;) Седалките се клатят, друсат, пускат ти вятър, мъгла от време на време някоя объркана светкавица от тавана и най - гадното и стряскащо за мен - пръски вода от предната седалка! Никога не ги очаквах, все забравяш за тях и все те стрескат - аз си подскачам на тях всеки път :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само един път съм бил на такова ,,представление,, -за жалост,но...усещането и чувството е невероятно.

Движение на седалките синхронизирано с това,което се случва на екрана,пръски от вода (ако преминаваш през водопад например) ,мъгла...Всичко това е синхронизирано и все едно си вътре във филма.За любителите на такъв тип забавление си е невероятно изживяване...

А...докато съм писал преди мен е писал и друг колега любител явно на такива ,,приключения,, :) Блазя му ако може да ходи по-често,че в нашия град нямаме такова кино.Завиждам му благородно ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами колега - мога, но дали си заслужава всеки филм който пускат там - всеки сам си преценя. Лично аз смятам, че до сега само тези двата филма, които посетих си заслужават - за съжаление дали защото съм си стар геймър или не знам, аз лично улавям разминаване във ефектите във самият филм и тези физическите (четвъртото измерение) върху зрителя в залата. То не е голямо, дори може би едва доловиме, но си има едно лекинко закъснение, което разбира се не ме дразни - просто го отбелязвам. И можеха да направят този билет по - нормални пари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всеки си има предпочитания за това какво му харесва.Аз ако имах възможност щях да ходя често.Аз не съм забелязал да има такова разминаване.Не знам и на двата филма които си гледал ли е било така,но това е от тази синхронизация с машините които правят допълнителните ефекти и случващото се на екрана и някой явно не си е доогледал и свършил добре работата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички филми ли пускат на 4Dx(анимации...) и къде точно се намира? : P

Не естествено, дори са много малко филмите преработени за 4Dx или поне в България успяват да закупят и внесат малко.Можеш да видиш на официалният сайт адрес + програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.