Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте мисля ,че тук е темата ,но не съм сигорен.Така да преминем и към самият вапрос  проблемът ми е следния когато играя игри от типа на Call of duty ghosts,CS:GO и други пинга ми стига до 300-400 понякога и 500 този проблем ми започна от вчера следобед ,а когато съм в интернет пинга ми е нормален 35-40 ,но лаги ужасно как се оправя това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с рестартиране на маршрутизатор/модем ако ползваш такива ? Провери ли да не би доставчика ти няма проблем със свързаността ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с рестартиране на маршрутизатор/модем ако ползваш такива ? Провери ли да не би доставчика ти няма проблем със свързаността ?

Да всичко направих обадих им се нямат никакви проблеми + това моят сасед е с същия интернет скорост и други ,но той няма проблеми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си настройките на мршрутизатора и другите мрежови устройства ако ползваш такива. Ако ползваш Wi-Fi пробвай с етернет кабел директно в лан картата как е положението. Все някъде трябва да е проблема, няма начин съседа ти да няма загуби, а ти да имаш щом сте на един доставчик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчетете тази тема. Явно сте с бърз или бавен интернет и това ви изиграва лоша шега в мрежа обикновено трябва да имате пинг от 100-300ms не повече над 300 дори и да е 300 голям лаг ще имате. Използвайте HTTP FIle Server (hfs) за изправяне на ип-то също (Но това по ваше желание). Програмата е безплатна и се използва за сървъри и като инструмент за обмен на файлове. Аз лично я използвам за изправяне на Ping-га.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.