Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте сега се пробвах да разделя филмат Fast and Furious 6 и да го кача на флашка ( фиума е HD full),но ми дава следния Error когато го избера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разпознава файловия формат. Ти какво всъщност искаш да разделиш, че не схванах ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не работи с формата на Windows Make Video. Ще ви трябва Някакъв конвертор от сорта на Format Factory  Явно Виртуал Дъб работи с mp4, mpeg, avi, avisync.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разпознава файловия формат. Ти какво всъщност искаш да разделиш, че не схванах ?

Фиума е голям а телевизора не разпознава NTFS само в ФАТ32 и когато го разделя на 2 части става :П . Извинявам се за другия пост просто изках да го редактирам а съм натиснал другаде :П

Не работи с формата на Windows Make Video. Ще ви трябва Някакъв конвертор от сорта на Format Factory  Явно Виртуал Дъб работи с mp4, mpeg, avi, avisync.

Можеш ли да ми обесниш кка точно се изрязва филм нещо немога да го разбера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се работи с VirtualDub може да намерите тук(от Google):https://www.google.bg/search?q=%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D1%81+virtualdub&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:bg:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=x8njUuEC8fvIA6mPgNAL

Има нова версия на VirtualDub с доста по големи възможности, нея може да свалите безплатно от тук:http://virtualdub.sourceforge.net/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.